Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

İzmir Çıkışlı Baltık - Polonya - İsveç Turu

SON KAYIT 10 HAZİRAN !

 

SUNEXPRESS HAVAYOLLARI İZMİR-STOCKHOLM GİDİŞ, VARŞOVA-İZMİR DÖNÜŞ AKTARMASIZ DİREKT UÇUŞLAR !..

STOCKHOLM - TALLINN ARASI GEMİDE KONAKLAMA FARKI İLE SÜPER TUR

BALTIK ÜLKELERİ, POLONYA ve İSVEÇ BİR ARADA !..  BEKLENEN KAPSAMLI PROGRAM !..

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İzmir
Tur Hareket Tarihleri:
27 Ağustos

Tur Fiyatları

  Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk YatakÇocuk
  27.08.20244-3* OtellerdeSorunuz1.199,00 €1.698,00 €1.199,00 €0 - 2 Yaş 100,00 €
  2 - 12 Yaş 1.169,00 €

Tur Programı

 • 1. Gün

  1.GÜN PAZARTESİ / SALI İZMİR - STOCKHOLM - TALLİNN

  Pazartesi gece saat 23:30'da İzmir Adnan Menderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali'nde Lady Travel görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUN EXPRESS HAVAYOLLARI'na ait, XQ934 sefer sayılı uçağımız ile gerçekleştireceğimiz AKTARMASIZ DİREKT uçuşumuz ile 01:50'de Stockholm'e hareket ediyoruz. Varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben bizi bekleyen otobüslerimiz ile TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Stockholm şehir turumuz. Yılın 12 ayını capcanlı ve hareketli geçiren bu şehir, İskandinavya'nın en büyük ülkesi İsveç'in en büyük şehridir ve bölgenin kalbinde ulaşım ağının merkezinde yer alır. Kraliyet Sarayı, Kungstrad Parkı, Ulusal Tiyatro Binası ve Belediye Sarayı turumuz sırasında göreceğimiz yerler arasında. Şehir turumuzun ardından şehirde serbest zaman. Ardından Stockholm limanına transfer. Akşamüzeri gemi ile Stockholm'dan Tallinn'e hareket. Konaklama gemimizde.

 • 2. Gün

  2.GÜN ÇARŞAMBA TALLİNN

  Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Tallinn şehir turumuz. En iyi korunmuş ortaçağ şehirlerinden biri kabul edilen Tallinn şehir turumuzda, UNESCO'nun “Dünya Mirası” olarak koruma altına aldığı ve şehrin karakteristik özelliklerini taşıyan tarihi yapılar ziyaret ediliyor. Estonya bayrağının dalgalandığı Tall Hermann Kulesi, Toompea Kalesi, Alexander Nevsky Katedrali, Dome Kilisesi'ni görüp Toompea Tepesi'nden şehrin en güzel panoramik manzarasının fotoğrafını çektikten sonra St.Nicholas Kilisesi'ne geçiyoruz. Turumuzun ardından serbest zaman. Konaklama Tallinn yakınlarındaki otelimizde.

 • 3. Gün

  3.GÜN PERŞEMBE TALLİNN (SİGULDA) - RİGA

  Sabah kahvaltımızın ardından Riga’ya doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde dileyen misafirlerimiz ile birlikte Sigulda turu. Riga'ya 51 km uzaklıktaki, Letonya'nın en güzel şehirlerinden kabul edilen Sigulda şehir turunda Sigulda Kalesi, Gauja Milli Parkı, Gutman Mağarası, Turaida Kalesi ve müzesi ziyaret ediliyor. Kalelerin arasında gezerken kendinizi Ortaçağ Avrupası'nda hissedeceğiniz Sigulda, yemyeşil ağaçları, ovaları, Gauja Nehri'nden oluşan muhteşem doğası ile sizi büyüleyecek. Turumuzun ardından Riga’ya varış. Otelimize yerleşmenin ardından konaklama Riga yakınlarındaki otelimizde.

 • 4. Gün

  4.GÜN CUMA RİGA (JURMALA)

  Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Riga şehir turumuz. Turumuz sırasında 1201 yılında kurulan Riga'nın Old Town denilen tarihi merkezindeki önemli yapılarını görüyoruz. St. Peter's Kilisesi, Brotherhood of the Blackheads Evi, Dome Katedrali, Büyük ve Küçük Guildhalls, St. Jacob's Kilisesi, Riga Kalesi, Özgürlük Heykeli ve şehrin eşsiz mimarisine tanık olacağımız art nouveau sitilinde yapılarıyla süslü sokakları göreceğimiz yerler arasında. Şehir turunun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle Jurmala Turu. Letonya'nın Baltık Denizi kıyısında yer alan Jurmala şehir turunda bembeyaz kumsalları ve orman içerisinde yer alan romantik ağaç evleriyle Letonya'nın sayfiye bölgesini ziyaret ediyoruz. Tertemiz çam kokulu havası, dingin atmosferi, şifalı suları, çamur kürleri ile Baltık Ülkeleri'nin en ünlü Spa otelleriyle yerli halkın ve turistlerin rehabilitasyon merkezidir Jurmala. Hava kirliliğini önlemek amacıyla araba girişlerinin ücretli olduğu bu şirin sahil kasabasında dilerseniz yol boyunca uzanan şirin kafelerde keyif yapabilirsiniz. Turumuzun ardından Riga'ya geri dönüyoruz. Geceleme Riga yakınlarındaki otelimizde.

 • 5. Gün

  5.GÜN CUMARTESİ RİGA - (HILL OF CROSSES) - (TRAKAİ)-VİLNİUS

  Sabah kahvaltımızın ardından bugünkü gezilerimiz için otelimizden ayrılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte ilk durağımız; Litvanya sınırlarında yer alan Hill of Crosses ve varışımız takiben turumuz. Burası Katolik Litvanya'nın kutsal yerleşim bölgesi. Bu bölgede yaklaşık 50.000 adet birbirinden farklı boylarda Hac bulunduğu tahmin ediliyor. Litvanya'nın en etkileyici yerlerinden biri olan Hill of Crosses turumuzun ardından Vilnius'a doğru yolumuza devam ediyoruz. Güzergahımız üzerinde dileyen misafirlerimiz ile birlikte Trakai turumuz. Turumuz sırasında 15.yy'da Galve Gölü'nün ortasındaki bir yarımadaya inşa edilmiş Trakai Kalesi ve Müzesini ziyaret ediyoruz. Bir çok gölün bulunduğu, tepelerin ve ormanların arasında konumlanan bir doğa harikasıdır Trakai. Ayrıca, Karaites olarak adlandırılan bir Musevi Türk etnik grubunun da evi olarak kabul ediliyor. Litvanya'nın turistler tarafından en çok ziyaret edilen bu tarihi bölgesi aynı zamanda nikah sonrası gelin ve damadın uğur getirmesi için ziyaret ettikleri popüler bir mekan… Akşam üzeri Vilnius’a varış ve TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Vilnius şehir turumuz. 2009 Avrupa Kültür Başkenti olan Vilnius'ta 1200'den fazla Ortaçağ dönemine ait yapı ve 48 adet büyük kilise bulunuyor. Neris Nehri kenarında 1323 yılında Büyük Dük Gediminas tarafından kurulan Vilnius'da Katedral Meydanı, Vilnius Katedrali, Gediminas Kulesi, Gediminas Heykeli, St. Peter ve St. Paul Kilisesi, St. Anne Kilisesi ve Amber Galerisi gezildikten sonra Subacius Tepesi'nden şehrin panoramik manzarasını çekmek üzere fotoğraf molası. Vilnius'un önemli bir sembolü olarak kabul edilen Dawn Kapısı'nı görerek gezimizi tamamlıyoruz. Ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Vilnius yakınlarındaki otelimizde.

 • 6. Gün

  6.GÜN PAZAR VİLNİUS - VARŞOVA

  Sabah kahvaltısının ardından Litvanya’dan ayrılıyor ve Polonya'nın başkenti Varşova’ya hareket ediyoruz. Varışımızı takiben otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Varşova yakınlarındaki otelimizde.

 • 7. Gün

  7.GÜN PAZARTESİ VARŞOVA - KRAKOW (TUZ MADENİ)

  Sabah kahvaltısının ardından Krakow’a hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Wieliczka Tuz Madeni gezisi. Bu maden Polonya’da mutlaka görmeniz gereken yerlerden bir tanesi. 15 milyon yıl önce iç deniz olan bu bölgede zamanla sular çekilmiş ve bu deniz tuz madenine dönüşmüş. 1996 yılına kadar aktif olarak çalıştırılan bu maden bu tarihten sonra turistik bir mekana dönüşmüş. Madenin içinde yer alan odalar, salonlar, kilise, sayısız heykel ve kabartmalar tamamen bu madenden çıkarılmış kaya tuzundan yapılmış. Ardından Krakow’a varış ve TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Krakow şehir turumuz. Panoramik turumuz sırasında Kralların ikamet ettiği Wawel Sarayı'nı (dışarıdan) ve Polonya'nın en uzun nehri olan Wisla'yı gördükten sonra Kral yolunu takiben eski şehir meydanına geçiyoruz. Yolda ünlü astronom Mikolaj Kopernik'in evini, Maria Magdalena Meydanını, 12 Havariler Kilisesi'ni göreceğiz. Eski şehir meydanına vardığımızda, dünyanın en güzel kiliselerinden biri kabul edilen, farklı kuleleri ve Hejnal melodisi ile ünlenmiş Azize Meryem Kilisesi'ni göreceğiz. Kapalı Çarşı, şehre giriş anıtsal kapısı Barbakan ziyaretleriyle turumuz sona eriyor. Turumuzun ardından konaklama Krakow yakınlarındaki otelimizde.

 • 8. Gün

  8.GÜN SALI KRAKOW - VARŞOVA - İZMİR

  Sabah kahvaltımızın ardından Varşova'ya yolculuk. Varışımızı takiben TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Polonya'nın başkenti Varşova'da şehir turumuz. Üç Haç Meydanı, şehir merkezi, Charles de Gaulle Meydanı, Stalin mimarisinin en güzel örneklerinden olan Bilim ve Kültür Sarayı ile yeni şehir merkezi göreceğimiz yerler arasında. Ardından II. Dünya Savaşı sırasında tarihin gördüğü en büyük bombardımanı yaşamış, taş taş üstünde kalmayacak şekilde tamamen yıkılmış bu kentin kalbi olan, 1983 yılından beri Unesco'nun “Dünya Kültür Mirası” listesinde yer alan eski şehre yani Stare Miasto'ya geçiyoruz. Burada, Lehistan İmparatorluğu'nun başkentini Krakow'dan Varşova'ya taşıyan III. Zygmunt'un sütun heykeli, Kraliyet Sarayı, Saint Jan Kilisesini ve Çanlı Meydanı diğer görülecek yerler arasındadır. Panoramik görüntü setinden şehirden geçen Vistül Nehrini ve kentin iki yakasını birbirine bağlayan köprüleri seyrettikten sonra eski şehir meydanını ve Varşova'nın simgesi olan “Syrena” heykelini ziyaret ediyoruz. Ardından şehre giriş anıtsal kapısı “Barbakan”'dan geçerek XIII. yy.dan kalan yeni şehre giriyoruz ve Madam Curie'nin evini görüyor, yeni şehir meydanını ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından şehirde serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Varşova Havalimanına hareket. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUN EXPRESS HAVAYOLLARI'na ait, XQ 871 sefer sayılı AKTARMASIZ DİREKT uçuşumuz ile 21:25'de İzmir'e hareket ediyoruz. İzmir'e varış ve başka bir Lady Travel turunda buluşmak üzere vedalaşma.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

-İZMİR/STOCKHOLM ve VARŞOVA /İZMİR ARASI SUNEXPRESS HAVAYOLLARI İLE GİDİŞ DÖNÜŞ UÇUŞLAR

-ALAN ve UÇUŞ GÜVENLİK VERGİLERİ

-ZORUNLU MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

-VARŞOVA ve STOCKHOLM HAVAALANI TRANSFERLERİ

-KRAKOW’DA 1 GECE, -VARŞOVA'DA 1 GECE, VİLNİUS'DA 1 GECE, RİGA'DA 2 GECE, TALLİNN'DE 1 GECE, STOCKHOLM / TALLİNN ARASI GEMİDE 1 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA

-PANORAMİK VARŞOVA, VİLNİUS, RİGA, TALLINN, KRAKOW, STOCKHOLM TURLARI (6 ADET)

  -PROGRAMDA BELİRTİLEN ULAŞIM ve TRANSFERLER

-LADY TRAVEL REFAKATİ VE PROFESYONEL REHBERLİK

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 195 (YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR) -YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN / bankaya yatırılmalıdır)

-İSTENEBİLECEK PCR, ANTİJEN V.B. TEST MASRAFLARI

-İSTEĞE BAĞLI EĞLENCE GEZİLERİ ve OTEL AKTİVİTELERİ

İsteğe Bağlı Ekstra Turlar

iSTEĞE BAĞLI EKSTRA TURLAR

(1) TUZ MADENİ Turu     € 75.-

(2) JURMALA Turu                           € 50.-

(3) SİGULDA Turu                             € 50.-

(4) HILL OF CROSSES  Turu            € 50.-

(5) TRAKAI Turu                                € 50.-

 

5 ADET KÜLTÜR TURUNUN KAYIT ANINDA

PAKET OLARAK ALINMASI HALiNDE

EKSTRA TURLARDA ERKEN REZERVASYON iNDiRiMLERi,

4-3* OTELLERDE € 55  iNDiRiM

{{>

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

Yorumlar