Hakkımızda

1990 yılından bu yana A grubu Seyahat Acentası olarak Türkiye’de hizmet vermekte olan firmamız, başlangıçta Ege Bölgesi ve ardından büyüyerek tüm Türkiye’nin öncelikli tercih edilen seyahat acentası olmayı kendine ilke edinmiştir. Yakın dönemde IATA acenta statüsünü edinmiş olmakla birlikte hizmetlerine hem bireysel hem de kurumsal açıdan bir yenisini daha eklemiş bulunmaktadır. Tecrübe ve anlayışın ortaklığına olan ilginize inandığımızı ve her alanda alacağınız daima öncelikli hizmeti her zaman mutlulukla vereceğimizi belirtmek isteriz.

 

Bireysel Hizmetlerimiz:

Otel ve Tatil Köyleri

Havayolu Ulaşım Hizmetleri

Kültür Turları

Yurt Dışı Tur Paketleri

Gemi Seyahatleri

Sağlık (Termal Oteller) Tesisleri

İsteğe Uygun Özel Tur Organizasyonları

Vize Hizmetleri

 

Kurumsal Hizmetlerimiz:

İç Hat Uçak Biletleri

Dış Hat Uçak Biletleri

Yurt İçi ve Yurt Dışı Otel Rezervasyonları

Kapalı Grup Organizasyonları

Vize Hizmetleri

 

Bilet Departmanımız:

Maksimum hızla ve aksaklık olmaksızın, her şartta en iyi şekilde en doğru bileti bulma olanağı sunan firmamız, şahsınıza ve kurumunuza en uygun koşullarda yardımcı olmaktadır. Artık yolculuklarınız daha planlı, rahat ve güvenli…

 

Misyon: Her misafirimizi en üst düzeyde ağırlamak ve yaptığımız her işte ihtiyaçları anlayarak mükemmele ulaştıran tutkunun varlığını göstermek. Teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarımıza ve müşterilerimize sunmak.

 

Vizyon : Adım attığımız her alanda tercih sıralamasında her zaman ilk olmayı garanti edecek farklılıklar yaratmak.

 

Hedefler: Her geçen gün hizmet alanlarımızı değer katarak genişletirken, gelecekte de kaliteli, yaratıcı, köklü, global düşünen ve yaptığı her işte her zaman en iyi olmak.

 

Değerler: Kendimize, müşterilerilerimize, çevreye şeffaf ve dürüstlükle yaklaşarak sonsuz saygı duymak, güveni sürekli kılmak adına tüm bu öğelerden vazgeçmemek, dinamik ruhlu, yenilikçi, lider bir kuruluş olmak değerlerimizin başında gelir…

Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.