Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

İzmir Çıkışlı İspanya & Portekiz Turu

SON KAYIT 10 HAZİRAN !

 

SUNEXPRESS HAVAYOLLARI İLE İZMİR'DEN İZMİR'E MADRİD GİDİŞ, MADRİD DÖNÜŞ AKTARMASIZ DİREKT UÇUŞLAR!

MADRİD - SEVİLLA - SALAMANKA - SİNTRA - CASCAİS - ESTORİL - OBİDOS - SEGOVİA - CORDOBA - PORTO TEKNE TURU - FLAMENKO GECESİ - LAS ROZAS STYLE OUTLET 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İzmir
Tur Hareket Tarihleri:
16 Ağustos • 20 Eylül

Tur Fiyatları

  Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk YatakÇocuk
  16.08.20244-3* OtellerdeSorunuz1.049,00 €1.389,00 €1.049,00 €0 - 2 Yaş 100,00 €
  2 - 12 Yaş 1.019,00 €
  20.09.20244-3* OtellerdeSorunuz1.049,00 €1.389,00 €1.049,00 €0 - 2 Yaş 100,00 €
  2 - 12 Yaş 1.019,00 €

Tur Programı

 • 1. Gün

  1.GÜN CUMA İZMİR - MADRİD

  Cuma öğlen 13:00'de İzmir Adnan Menderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali'nde Lady Travel görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUNEXPRESS HAVA YOLLARI'na ait, XQ920 sefer sayılı uçağımız ile gerçekleştireceğimiz AKTARMASIZ DİREKT uçuşumuz ile 15:20'de Madrid’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik uçuşumuzun ardından yerel saat ile 18:40'de varış. Pasaport kontrolünü takiben otelimize yerleşme. Konaklama Madrid’deki otelimizde.

 • 2. Gün

  2.GÜN CUMARTESİ MADRİD (SEGOVİA)

  Sabah kahvaltımızın ardından tüm misafirlerimiz için ücretsiz panoramik Madrid şehir turumuz. Yapacağımız şehir turunda göreceğimiz yerler arasında; Mayor Meydanı, Puerta Del Sol, Cibeles ve Neptuno meydanları, Alcala Kapısı, Buen Retiro Parkı, boğa güreşleri için yapılan Las Ventas arenası, Atocha Tren Garı, Santiago Bernabeu Stadı, Gran Via, Don Kişot Parkı ve Kraliyet Sarayı bulunmaktadır. Şehir turunun ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Segovia turumuza katılma imkanı. İspanya’daki en önemli Roma eserlerinden biri olarak kabul edilen ve 1985 yılında UNESCO Dünya mirası listesine eklenen Segovia Su Kemeri şehrin simgesi konumunda. Segovia’da görülmeye değer bir diğer tarihi yapı ise 12. yüzyıldan günümüze gelen Segovia Şatosu. Walt Disney’e de ilham kaynağı olmuş şatonun siluetini tüm Disney filmlerinin jeneriğinden tanıyoruz. Segovia’da eski şehrin ana merkezi Plaza Major’da vereceğimiz serbest zamanın ardından Madrid’e dönüş. Konaklama otelimizde.

 • 3. Gün

  3.GÜN PAZAR MADRİD - CORDOBA - SEVİLLA (FLAMENKO GECESİ)

  Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile Cordoba gezimiz için hareket. Yapacağımız Cordoba şehir turunda şehrin önemli yapıları ve Musevi çarşıları göreceğimiz yerler arasındadır. Bir sanat medeniyetidir Endülüs... Şu an hala tüm ihtişamıyla ayakta duran Kurtuba Ulu Camii de bu sanat medeniyetinin canlı örneklerinden biridir. Arzu eden misafirlerimiz giriş ücretini ödeyerek yapımı 200 yıl süren ve Mekke Camii'nden sonra dünyanın en büyük Camii olan Kurtuba Camii'ni gezebilirler. Bu eserlerin işlemelerindeki incelik dünyada eşine az rastlanır niteliktedir. Cordoba'da geçirdiğimiz etkileyici saatlerin ve yolculuğumuzun ardından Sevilla’ya ulaşıyoruz. TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ, Sevilla'da yapacağımız panoramik şehir turunda Büyük Cami'nin minaresi olarak inşa edilen bugün aynı yerdeki Santa Maria Katedrali'nin çan kulesine dönüştürülen Giralda'sı, Altın Kule, ve Carmen Operası'ndaki rolü ile ünlenen 1929 yılından bu yana üniversite binası olarak kullanılan eski tütün fabrikası göreceğimiz yerlerden bir kaçı. Expo'1992 ile çehresi değişen şehirde fuar alanı ve her ülkenin fuar için kendi mimarisini ön plana çıkararak yaptığı pavyon binaları hayranlık uyandırıcı. Turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz ile birlikte Flamenko Gecesine katılma imkanı. Konaklama Sevilla yakınlarındaki otelimizde.

 • 4. Gün

  4.GÜN PAZARTESİ SEVILLA - LİZBON

  Sabah kahvaltımızın ardından Lizbon’a doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuzun ardından Arnavut kaldırımlı yolları, karmaşık sokakları,tüm şehri dolaşabileceğiniz sarı tramvayı, renk renk çeşit çeşit desenli seramikleriyle kaplı evleri, lezzetli sosları ve deniz ürünleriyle yapılan yöresel lezzetleri ile Lizbon’dayız. Varışımızı takiben otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Lizbon yakınlarındaki otelimizde.

 • 5. Gün

  5.GÜN SALI LİZBON (SİNTRA - CASCAİS - ESTORİL)

  Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Lizbon şehir turumuz. Vasco de Gama'dan bu yana keşiflerle anılan, günümüzde Tajo Irmağı'na akseden çehresine bakıp, güzelliğinden emin "turizmde ben de varım" diyen bu şehirde yapacağımız şehir turunda Özgürlük Caddesi, Rossio Meydanı, Baxia, St.George Kalesi, Royal Coach Müzesi, Belem ve Alfama Monsato Parkı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte düzenlenecek olan Sintra, Cascais ve Estoril turuna katılma imkanı. İngiliz asilzadelerinin uğrak yeri olan, çam ormanlarıyla kaplı bu tepelerde, sayısız şato ve saray bulunuyor. Falezler ve küçük altın kumlu plajlarla çevrili yollardan ilerleyerek, şirin kasabaların eski balıkçı mahallelerini, yazlık evlerin bulunduğu Estoril sahilini gezecek, kıtanın Amerika'ya en yakın ucu olan Cabo de Roca'ya ayak basacağız. Bu keyifli turun ardından Lizbon'a geri dönüş. Konaklama otelimizde.

 • 6. Gün

  6.GÜN ÇARŞAMBA LİZBON - (OBİDOS) - PORTO

  Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz için Obidos turumuz. Kimilerine göre Portekiz’in yedi harikasından biri, kimilerine göre vişne likörü ve çikolatasıyla lezzet cenneti, büyüleyici Ortaçağ Kasabası Obidos' da geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından Porto’ya hareket. Varış ve ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Porto şehir turumuz. Rehberlerimiz eşliğinde gerçekleşecek turumuzda Porto Katedrali, tarihi şarap mahzenleri, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, Rriberia Bölgesi, Tore Dos Clerigos Kulesi, Santa Catarina, Don Lui I. Köprüsü, Arrabida Köprüsü ve Boa Vista görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından konaklama Porto yakınlarındaki otelimizde.

 • 7. Gün

  7.GÜN PERŞEMBE PORTO (PORTO TEKNE TURU) - SALAMANKA

  Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile Doura nehri üzerinde Porto tekne turu. Şehrin manzaralarının tadını çıkaracağınız gezinin ardından Salamanca’ya hareket ve varışımızı takiben Salamanka gezimiz. Sahip olduğu iki büyük üniversite ile bilinir Salamanka. Yaşam ile tarihin içiçe olduğu bir şehirdir. Mayor Meydanı, eski ve yeni Katedral, Roma Köprüsü ve The House of Shells şehir turumuz sırasında göreceğimiz başlıca yerler arasındadır. Şehirdeki gezimizin ardından konaklama Salamanca yakınlarındaki otelimizde.

  .

 • 8. Gün

  8.GÜN CUMA SALI SALAMANCA (LAS ROZAS STYLE OUTLET) - MADRİD - İZMİR

  Sabah kahvaltımızın ardından geri dönüş yolculuğumuz için hareket. İspanya’dan ayrılmadan önce dileyen misafirlerimiz ile Las Rozas Style Outlet’te dünyaca ünlü markaların mağazalarındann indirimli alışveriş imkanı buluyoruz. Rehberlerimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için Madrid Havaalanı'na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra saat 19:45'de kalkacak SUNEXPRESS HAVAYOLLARI’na ait, XQ921 sefer sayılı uçağımız ile AKTARMASIZ DİREKT İzmir'e hareket ediyoruz. İzmir'e varış ve başka bir Lady Travel turunda buluşmak üzere vedalaşma.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

-İZMİR / MADRİD ve MADRİD / İZMİR SUNEXPRESS HAVA YOLLARI AKTARMASIZ DİREKT SEFERLERİ İLE UÇUŞLAR

-ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLU MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER ARASI ULAŞIMLAR ve YURTDIŞINDA HAVAALANI TRANSFERLERİ

-PANORAMİK MADRİD, SEVİLLA, PORTO, LİZBON ve SALAMANKA GEZİLERİ -ŞEHİR KONAKLAMA VERGİLERİ

-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLERDE TOPLAM 8 GÜN 7 GECE ODA KAHVALTI (Continental) KONAKLAMA

-SEÇİLEN KATEGORİDE KALİTELİ OTELLER

-LADY TRAVEL REFAKATİ VE PROFESYONEL REHBERLİK

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 195 (YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)

-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN) (uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır) -SEYAHAT İPTAL,

-GİDİLECEK ÜLKE TARAFINDAN İSTENEBİLECEK PCR, ANTİJEN V.B. TEST MASRAFLARI

-İSTEĞE BAĞLI TURLAR ve OTEL AKTİVİTELERİ

İsteğe Bağlı Ekstra Turlar

EKSTRA TURLAR

(1)SEGOViA ...............................................................................€ 65.-

(2)SİNTRA - CASCAİS - ESTORİL................................................. € 75.-

(3)CORDOBA..............................................................................€ 65.-

(4)OBİDOS .................................................................................             € 65.-

(5)PORTO TEKNE TURU ...............................................................            € 40.-

(6)LAS ROZAS STYLE OUTLET.......................................................€ 50.-

 

1, 2, 3, 4, 5, 6 NOLU

KÜLTÜR TURLARININ

PAKET OLARAK ALINMASI HALİNDE

4-3* OTELLERDE

€ 50 iNDiRiM

 

 

FLAMENKO GECESİ : € 55.-

(1 ADET İÇECEKLİ - YEMEKSİZ)

{{>

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

 • 23.07.2024
 • 1.009,00 EUR

Yorumlar