Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

İzmir Çıkışlı İskandinavya ve Fiyordlar Turu

SON KAYIT 10 HAZİRAN !

DİLLERE DESTAN İSKANDİNAVYA ve FİYORDLAR !

İZMİR - STOCKHOLM KOPENHAG - İZMİR AKTARMASIZ DİREKT UÇUŞLAR !

ALAN VERGİLERİ + TÜM TURLAR DAHİL!

1 GECE LÜKS GEMİDE KONAKLAMA, 1 AKŞAM YEMEĞİ FİYATA DAHİL!

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İzmir
Tur Hareket Tarihleri:
13 Temmuz

Tur Fiyatları

  Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk YatakÇocuk
  13.07.20244* OtellerdeSorunuz2.299,00 €2.998,00 €2.299,00 €0 - 2 Yaş 100,00 €
  2 - 12 Yaş 2.199,00 €

Tur Programı

 • 1. Gün

  1.GÜN CUMARTESİ İZMİR - STOCKHOLM

  Cumartesi sabah saat 07:00;de İzmir Adnan Menderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali;nde Lady Travel görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUN EXPRESS HAVAYOLLARI;na ait, XQ934 sefer sayılı uçağımız ile gerçekleştireceğimiz AKTARMASIZ DİREKT uçuşumuz ile 09:20;de Stockholm;e hareket ediyoruz. Varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben bizi bekleyen otobüslerimiz ile Stockholm şehir turumuz. Yılın 12 ayını capcanlı ve hareketli geçiren bu şehir, İskandinavya;nın en büyük ülkesi İsveç;in en büyük şehridir ve bölgenin kalbinde ulaşım ağının merkezinde yer alır. Kraliyet Sarayı, Kunqsrad Parkı, Ulusal Tiyatro Binası ve Belediye Sarayı turumuz sırasında göreceğimiz yerler arasında. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Stockholm yakınlarındaki otelimizde.

 • 2. Gün

  2.GÜN PAZAR STOCKHOLM (DROTTNINGHOLM SARAYI)


  Sabah kahvaltımızın ardından tarihi 18. yüzyıla dayanan barok Drottningholm Sarayı;na bir gezi düzenliyoruz. Gezi esnasında Stockholm;e 60 km mesafede Achipelago;yu görme imkanı. Öğleden sonra Stockholm;de serbest zaman. Konaklama Stockholm;deki otelimizde.

 • 3. Gün

  3.GÜN PAZARTESİ STOCKHOLM - OSLO


  Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve İsveç;in pastoral manzaraları eşliğinde yapacağımız yolculuğumuzun ardından Oslo;ya ulaşıyoruz. Oslo gelişmişliğin simgesi haline gelmiş, huzur ve sakinliğin temsilcisi, Norveç;in başkenti. Otelimize transfer ve dinlenmek için serbest zaman. Konaklama Oslo yakınlarındaki otelimizde.

 • 4. Gün

  4.GÜN SALI OSLO - GEİLO


  Sabah kahvaltımızın ardından Viking başkenti olarak bilinen Oslo;da panoramik şehir turumuz. 2000 yılında 1000. yılını kutlayan bu şehirde yapacağımız şehir turumuz sırasında görülecek yerler arasında, Meclis Binası, Folk Müzesi, Viking Gemileri Müzesi, Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Vigeland Park, Kraliyet Sarayı, Belediye Sarayı ve Frogner Parkı yer almaktadır. Dünyaca ünlü heykeltıraş Gustov Vigeland;ın 192 heykelinin bulunduğu park sizleri büyüleyecek. Şehir turumuzun ardından serbest zaman. Öğleden sonra Oslo;dan ayrılıyor ve güzel manzaralar eşliğinde Geilo;ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Konaklama Geilo yakınlarındaki otelimizde.

 • 5. Gün

  5.GÜN ÇARŞAMBA GEİLO – OSLO- KOPENHAG GEMİ YOLCULUĞU


  Sabah kahvaltımızın ardından Oslo;ya hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından Oslo;ya varış, serbest zaman ve Oslo limanına transfer. Akşamüzeri gemi ile Oslo;dan Kopenhag;a hareket. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

 • 6. Gün

  6.GÜN PERŞEMBE KOPENHAG


  Sabah gemimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Kopenhag;dayız. Varışımızı takiben, özel otobüsümüz ve rehberimiz ile panoramik Kopenhag şehir turumuz. 1996 Avrupa kültür başkenti Kopenhag, rokokodan modern mimariye uzanan kent dokusu ve Avrupa gemiciliğinin kavşak noktası limanı ile Danimarka;nın dünyaya açılan penceresidir. Yapacağımız panoramik şehir turumuzda Kraliçe II. Margrethe;nin yaşadığı büyüleyici Amalienborg Sarayı, Yuvarlak Kule ve şehrin çan kuleleri, Kopenhag;ın Andersen Masallarından çıkıp gelen simgesi “Küçük Denizkızı” heykeli ve turistik Nyhavn Limanı, Kraliyet Tiyatrosu ve Danimarka Parlamentosu, Christinborg Kalesi, Black Diamond, Langelinie Limanı göreceğimiz yerler arasında. Şehirde vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Kopenhag yakınlarındaki otelimizde.

 • 7. Gün

  7.GÜN CUMA KOPENHAG

  Sabah kahvaltımızın ardından tam gün serbest zaman. Konaklama Kopenhag yakınlarındaki otelimizde.

 • 8. Gün

  8.GÜN CUMARTESİ KOPENHAG (HELSİNGOR)

  Sabah kahvaltımızın ardından Kopenhag'ın 45 km kuzeyinde Danimarka'nın İsveç kıyılarına en yakın noktası Helsingor'a doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde Kralların yazlık sarayının bulunduğu Fredesburg'u ziyaretin ardından Helsingor'a varıyoruz. Oldukça tarihi; muhteşem plajları ile bir o kadar da capcanlı bir şehirdir Helsingor. Tarihi yapılarını ve Arnavut kaldırımı sokaklarını günümüze kadar koruyabilmiştir. Shakespeare 1601 yılında Hamlet'i Helsingor'un Kronborg Kalesi için yazmış ve 1616'da Helsingor Tiyatrosunda sahnelenmiştir. Bu yüzen şehrin adı hep Hamlet ile birlikte anılır. Şehirde vereceğimiz serbest zamanın ardından Kopenhag'a dönüş ve konaklama otelimizde.

 • 9. Gün

  9. GÜN PAZAR KOPHENAG-IZMIR

  Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman ve rehberimizin belirleyeceği saatte Kopenhag Havalimanına hareket. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUN EXPRESS HAVAYOLLARI'na ait, XQ 925 sefer sayılı AKTARMASIZ DİREKT uçuşumuz ile 23:50'de İzmir'e hareket ediyoruz. İzmir'e varış ve başka bir Lady Travel turunda buluşmak üzere vedalaşma.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

-İZMİR / STOCKHOLM ve KOPENHAG / İZMİR ARASI SUN EXPRESS HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE UÇUŞLAR
-ALAN ve UÇUŞ GÜVENLİK VERGİLERİ
-ZORUNLU MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI
-STOCKHOLM ve KOPENHAG HAVAALANI TRANSFERLERİ,
-STOCKHOLM YAKINLARINDA 2 GECE, OSLO YAKINLARINDA 1 GECE, GEILO YAKINLARINDA 1 GECE, KOPHENHAG YAKINLARINDA 3 GECE,
-OSLO / KOPENHAG ARASI LÜKS GEMİDE 1 GECE KAHVALTI + AKŞAM YEMEĞİ KONAKLAMA
-4-3* OTELLERDE ODA KAHVALTI KONAKLAMA
-OTELLER ve GEMİDE ALINACAK SABAH KAHVALTILARI
-PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM ŞEHİR TURLARI
-PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM GEZİLER
-LADY TRAVEL REFAKATİ VE PROFESYONEL REHBERLİK

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 195 (YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)
-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN 150 TL) (uçuştan önce müşterimizce bankaya yatırılmalıdır)
-SEYAHAT İPTAL ve SAĞLIK GÜVENCE PAKETİ : € 40 (70 yaş üzeri € 80)
-İSTEĞE BAĞLI TURLAR & OTEL AKTİVİTELERİ

İsteğe Bağlı Ekstra Turlar

TÜM ÇEVRE GEZİLERİ FİYATA DAHİLDİR ! 

EKSTRA GEZİ YOK !

{{>

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

Yorumlar