Yılbaşı Malta Turu İzmir Hareketli

YILBAŞINDA !

İZMİR'den İZMİR'e TÜRK HAVA YOLLARI ile SÜPER PROGRAM !


1.Gün: İZMİR- İSTANBUL - MALTA-31.12.2019

İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminalinden TK2305 sefer sayılı uçağımız ile 03:50’de İstanbul Yeni Havalimanına hareket ediyoruz. Saat 05:05’de varışımıza takiben, yine TÜRK HAVA Yolları’na ait TK1369 sefer sayılı uçağımız ile gerçekleştireceğimiz uçuşumuz ile 08:10’da Malta’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 09:45’de Malta’ya varış. Pasaport işlemlerimizin ardından bizi bekleyen aracımız ile, Panoramik şehir  turu. Turumuz sonrası  otellerimize transfer. Ekstra Turlara katılmak isteyen yolcularımız, Havalimanında sonra yapılacak olan Panoramik turda rehberimizin önerdiği, ekstra turlara katılmak için rehberimize kayıt yaptırabilirler, aşağıda belirtilen fiyatlar geçerli olacaktır.


2.Gün: MOSTA - MDINA – VALETTA (GAME OF THRONES)-01.01.2020

Otelde alınacak kahvaltı sonrası serbest zaman. Ekstra turlara kayıt yaptıran yolcularımızla düzenlenecek olan turumuz icin Hotel’den hareketle Game of Thrones dizisinin unutulmaz sahnelerinin çekildiği eski başkent Mdina’ya giriş yapıyoruz. Mdina’da Hükümet Sarayı, Casa Inguanez Malikânesi,  Katedral,  Kermelit Kilisesi ile ilgili rehberimizden alacağımız bilgiler sonrası pastaları ile meşhur Fontanella cafede eşsiz manzara eşliğinde mola vereceğiz, arzu eden misafirlerimiz, cafenin dünyaca meşhur ürünleri olan pastaların tadına bakabilirler, kahvelerini, caylarını yudumlerken manzaranın tadını cıkartabilirler. Buradan hareketle Başkent Valetta’yı keşfediyoruz gezilerimiz sonrası otellerimize  dönüyoruz. 

YETİŞKİN: € 65.00     |     ÇOCUK: € 35.00


3.Gün: GOZO ADASI – DWEJRA-T'PINO KİLİSESİ - VİCTORİA RABAT - XELENDI – MGARR-02.01.2020

Otelde alınacak kahvaltı sonrası serbest zaman. Ekstra turlara kayıt yaptıran yolcularımızla, Sabah rehberimizin belirtiği saatte Gozo adasına geçiş için Cirkewwa limanına gidiyoruz,  Limandan feribot ile Gozo’ya geçiş yapıyoruz.  Gozo Adası Malta’ya göre yemyeşil, hayatın durduğu yerdir. Tam bir cennet adasıdır. İlk olarak İç Deniz (Inner Sea) ve Mantar Kayasını görüyoruz. Bu bölge Truva, Gladyatör, Game of Thrones gibi çok ünlü filmlerin çekildiği bir bölge ve Malta’nın en önemli dalış noktalarından biri. Mavi Pencere UNESCO koruması altında ve kontrollü olarak ziyaret edilebiliyor. Hava durumunun uygun olduğu günlerde küçük tekneler ile İç Deniz’ den açık denize çıkıp Mavi Pencerenin çevresinde yer alan mercanları görme imkanımız da var(Tekne Gezisi opsiyonlu olup ekstra tur ücretine dahil değildir)  Buradan eski tarihte küçük bir şapel  olan fakat günümüzde çok büyük bir Adak kilisesi olan T'pino Kilisesini ziyaret edip dileklerimizi diledikten sonra Gozo Adasının Dünyaca meşhur olan lokal ürünleri ola, bal, marmelat, keçi boynuzu pekmezi, zeytin, zeytin yağı, Gozo Peyniri, şarap ve likörlerinin tadına bakıyoruz.  Öğle yemeği ve serbest zaman için, balıkçı kasabası olan Xelendi'ye varıyoruz arzu eden misafirler deniz mahsullerinden oluşan öğle yemeğini burada alabilirler, Yemek sonrası  Gozo Adasının başkenti Victoria Rabat'a varıyoruz. St. George bazilikasını görüp dar sokaklarda yürüyüş yapıyoruz sonrasında aracımız ile Mgarr  limanına gelip feribot ile Malta’ya geçiyoruz ve otellerimize dönüyoruz.    YETİŞKİN: € 70.00    |     ÇOCUK: € 35.00


4.Gün: MOSTA-BIRGU(3 ŞEHIRLER) -SAN ANTON BAHCELERI-MARSAXXLOKK TURU- MALTA-03.01.2020

Kahvaltısı sonrası saat 11:00’de oda anahtarlarını resepsiyona teslim ediyor ve bavullarımızı bagaj odasına bırakıyoruz. . Serbest zaman, Ekstra turlara kayıt yaptıran yolcularımızla Belirtilen saatte hareket ile turumuza Avrupa'nın üçüncü büyük kubbesine  sahip olan Santa Maria Assunta Kilisesini ziyaret ederek basliyoruz. Mosta’daki bu büyük kilisenin içerisinde 2. Dünya savaşında Alman Nazi uçaklarının atmış olduğu 200 kg ağırlığındaki  bombayı görüp, kilisenin iç ve dış mimarisi hakkında rehberimizden detaylı bilgileri aldıktan sonra San Anton” botanik behçesine geciyoruz. Bugün cumhurbaşkanlığı rezidansı olan bu botanik bahçe adanın nadir bitki ve ağaçlarına ev sahipliği yapmaktadır, bahçede yapacağımız keyifli gezi ve fotoğraf molası ardından ülkenin en güzel balıkçı köyü olan Marsaxlokk ile devam ediyoruz, burası balık restoanları ve renk renk boyanmış balıkçı tekneleri ile süslü Limanı ve Adanın renklerini, dokusunu taşıyan güzel evleri ile meşhur olan, cıvıl cıvıl pazarında organik ürünler bulabileceğiniz güzel Akdeniz köyüdür, Osmanlı birliklerinin de Malta adasına ilk cıktığı bölge olarak bizim icin ayrı bir önemi vardır. Burada verilecek fotograf molası ve serbest zamanın ardından gezilerimiz sonrası havaalanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1372 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile  saat 20:15’de İstanbul’a hareket. Saat 00:35’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

YETİŞKİN: € 60.00    |     ÇOCUK: € 30.00


Tur Adı Fiyat

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

-İZMİR / İSTANBUL / MALTA ve MALTA / İSTANBUL / İZMİR TÜRK HAVA YOLLARI İLE UÇUŞLAR
-ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLU MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI
-YURTDIŞINDA HAVAALANI TRANSFERLERİ
-PANORAMİK ŞEHİR TURU
-3 GECE ODA KAHVALTI (Continental) KONAKLAMA
-SEÇİLEN KATEGORİDE KALİTELİ OTELLER
-PROFESYONEL REHBERLİK


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 120 (YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)
-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN 50 TL) (uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır)
-SEYAHAT İPTAL, VİZE, SAĞLIK GÜVENCE PAKETİ: € 15 (70 yaş üzeri € 30.-)
-İSTEĞE BAĞLI TURLAR ve OTEL AKTİVİTELERİ

 


Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Çocuklar Kalkış - Dönüş Tarihleri Bağlantı Noktaları
Yılbaşı Malta Turu İzmir Hareketli - 3* Otellerde

524,00 EUR

624,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 120 EUR
2 - 12 yaşa kadar 474 EUR
31 Aralık - 03 Ocak İzmir
Yılbaşı Malta Turu İzmir Hareketli - 4* Otellerde

574,00 EUR

674,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 120 EUR
2 - 12 yaşa kadar 474 EUR
31 Aralık - 03 Ocak İzmir
Yılbaşı Malta Turu İzmir Hareketli - 5* Otellerde

724,00 EUR

1.124,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 120 EUR
2 - 12 yaşa kadar 524 EUR
31 Aralık - 03 Ocak İzmir

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
İndirim Adı İndirim Tipi İndirim Alt Tipi İndirim Miktarı Satış Tarih Aralığı: Tur Kalkış Tarihi Aralığı
DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.