Otobüs ile Kapadokya Turu

Kapadokya Turu

KAPADOKYA TURU

(3 Gün-3 Gece)

5* Ramada Kapadokya Hotel de Yarım Pansiyon Konaklama

1.Tur : 28-31 Ocak 2.Tur: 11-14 Şubat 3.Tur: 04-07 Mart 4.Tur: 15-18 Nisan 5.Tur: 13-16 Mayıs


1.GÜN

Kayseri–Hacıbektaş Veli – Paşabağı – Avanos – Çömlek Yapımı – Devrent Vadisi – Kızılırmak

Akşam saat 18:30 Üçkuyular Pamukkale Yazıhanesi önünden, 18:50 Üçyol Kamilkoç Yazıhanesi önünden, 19:10 Lady Travel Genel Merkez Alsancak önünden, 19:30 Karşıyaka Anıt Karşısından, 19:40 Girne Caddesi Lady Travel ofis önünden, 20:00 Bornova E.Ü.H önünden siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Uşak-Afyon-Konya üzerinden yapacağımız yolculukla Aksaray’a ulaşıyoruz. Sabah rehberimizin belirlediği uygun bir yerde kahvalmızı aldıktan sonra ilginç doğal yapısı ve kayalara oyulmuş kiliseleriyle Kapadokya Bölgesi’nin en önemli inziva yerlerinden biri olan Ihlara Vadisi’ne devam ediyoruz. Ortasından Melendiz Çayı’nın akğı bu vadi peri bacalarıyla birlikte doğanın zarifce bizlere sunduğu en ilginç oluşumlarından biridir. Ihlara’ya kısa bir yürüyüş yapktan sonra Ağaçal Kilisesini ziyaret edip rehberimizin bilgilendirmeleriyle buradaki turumuzu gerçekleştiriyoruz. Daha sonra yönümüzü düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin aylarca yaşayabileceği şekilde düzenlenmiş bir mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeral Şehri’ne çeviriyoruz. Buradaki gezimizin ardından öğle yemeğimizi Kapadokya’nın en güzel manzaralarına şahit olacağımız Güvercinlik Vadi’sindeki restauranmıza gitmek üzere hareket ediyoruz. Öğle yemeğimizden sonra Üçhisar Kalesini yakından fotoğraflayacağımız vadiye geçerek keyifli anılarımızı ölümsüzleştiriyoruz. Turumuzun devamında iki büyük bir küçük peribacasından oluşan 3 Güzeller’e hareket ediyoruz. Buradaki ziyaretimizin ardından Asmalı Konak dizisine set olmuş Ürgüp’teki tarihi konağı gezdikten sonra otelimize gitmek üzere yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


2.GÜN

Göreme–ÇarıklıKilise–AsmalıKonak–Sinassos – Uçhisar – Ürgüp –Onyx

Sabah dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak Balon Turu’na kalıyoruz. Otelde alacağımızın sabah kahvalmızın ardından Hacı Bektaş’a gitmek üzere yola çıkıyoruz. Hacı Bektaş- Veli’nin Türbesini, Külliyesini ziyaret ediyor Burada Üçler Çeşmesi,Nadar Avlusu,Aslanlı Çeşme,Mihman Evi, Balım Sultan Türbesi’ni de gezdikten sonra Avanos’a hareket ediyoruz. Ülkemizin en uzun ırmağı olan Kızılırmak kıyısında kurulu Hitit döneminden beri çanak-çömlek üretimi devam etmekte olan Avanos’ta, Kızılırmak’tan çıkan kızıl çamurun görkemli sanat eserlerine dönüş öyküsüne şahit oluyor ve çanak-çömlek alışverişi yapma rsa buluyoruz. Buradaki keyifli geçen zamanımızın ardından Göreme Açık Hava Müzesi ziyaretimizi gerçekleştiriyor ST. Basil Şapeli, Yılanlı Kilise, Elmalı Kilise, Azize Barbara Şapeli, Karanlık Kilise, Çarıklı Kilise gibi yapıları rehberimiz anlamı eşliğinde geziyoruz.Keyifle geçen günümüzün ardından otelimize geçiyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile bölgenin olmazsa olmazı Türk Gecesi eğlencesine ekstra olarak kalıyoruz. Gecemizin ardından konaklama otelimizde.


3.GÜN

Derinkuyu Yeral Şehri –Ihlara Vadisi –Kayseri

Sabah otelimizde alacağımız kahvalnın ardından tarihi ipek yolu üzerindeki Selçuklu mimarisi hanlarından en büyüğü olan Sultanhanı Kervansaray’ını görüyoruz. Buradan sayısız tarih, kültür ve doğal zenginliklere sahip olan başka bir şehrimiz Konya’ya ulaşıyoruz. Rehberimizin belirleyeceği restaurant da öğle yemeğimizi aldıktan sonra Mevlana Müzesini ziyaret ediyor bu anlamlı ziyaretimiz sonrasında geri dönüş yolculuğumuzda Afyon-Uşak-Kula güzergahı üzerinden İzmir’e ulaşıyor ve siz değerli misafirlerimizle bir sonra ki Lady Travel organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Tur Adı Fiyat

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Lüks otobüslerle ulaşımlar ve şehir turları

* Profesyonel rehberlik hizmetleri

* Seyahat sigortası

* Otellerde 2 gece yarım pansiyon konaklama


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Müze, Ören Yeri ve Milli Park ücretleri

* Balon Turu

* Molalarda ve otellerde ekstra yiyecek ve içecek harcamaları

* İlk gün alınan sabah kahvaltısı

* Tüm öğle yemekleri

* Türk Gecesi


Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuklar Kalkış - Dönüş Tarihleri
Otobüs ile Kapadokya Turu - Ramada Kapadokya

799,00 TRY

899,00 TRY

799,00 TRY
3 - 13 yaşa kadar 749 TRY
28 Ocak - 31 Ocak
Otobüs ile Kapadokya Turu - Ramada Kapadokya

799,00 TRY

899,00 TRY

799,00 TRY
3 - 13 yaşa kadar 749 TRY
11 Şubat - 14 Şubat
Otobüs ile Kapadokya Turu - Ramada Kapadokya

799,00 TRY

899,00 TRY

799,00 TRY
3 - 13 yaşa kadar 749 TRY
04 Mart - 07 Mart
Otobüs ile Kapadokya Turu - Ramada Kapadokya

799,00 TRY

899,00 TRY

799,00 TRY
3 - 13 yaşa kadar 749 TRY
15 Nisan - 18 Nisan
Otobüs ile Kapadokya Turu - Ramada Kapadokya

799,00 TRY

899,00 TRY

799,00 TRY
3 - 13 yaşa kadar 749 TRY
13 Mayıs - 16 Mayıs

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
İndirim Adı İndirim Tipi İndirim Alt Tipi İndirim Miktarı Satış Tarih Aralığı: Tur Kalkış Tarihi Aralığı
DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.