Orta Avrupa İzmir'den Direkt

1.GÜN PAZAR İZMİR - BUDAPEŞTE (TUNA)

Cumartesi'yi Pazar'a bağlayan gece yarısını 2 saat 50 dk geçerken saat 02:50'de İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde Lady Travel görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUNEXPRESS HAVA YOLLARI'na ait, XQ896 sefer sayılı 189 kişilik uçağımız ile 04:50'de AKTARMASIZ DİREKT Budapeşte'ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik uçuşumuzu takiben yerel saat ile 06:10'da Budapeşte Havalimanı'na varıyoruz. Pasaport ve vize işlemlerinin ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik Budapeşte şehir turumuz. Şehir turunda ilk durağımız “Hosok Ter”, yani "Kahramanlar Meydanı". Ardından Budapeşte'nin en geniş ve lüks caddelerinden biri olan Andrassy Caddesi'nden geçerken, Viyana'daki opera binası örnek alınarak yapılan opera binasını, Aziz İstvan Katedrali'ni ve Parlamento Binası'nı görüyoruz. “Peşte” yakasından “Buda” yakasına geçerek önce kale bölgesinde Matyas Kilisesi ve Kraliyet Sarayı'nı görüyoruz. Son durağımız şehri panoramik olarak görebileceğimiz “Citadella" (Aziz Gellert) tepesi. Otelimize yerleşmenin ardından Budapeşte'de serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimizle birlikte ekstra Tuna Nehri turumuz için teknemize hareket ediyoruz. Teknemizde şehrin tarihi binalarını muhteşem gece ışıkları altında izleyip, içeceklerimizi yudumlarken, Budapeşte'yi bir de Tuna Nehri'nin kendi anlatımı ile dinliyoruz. Konaklama Budapeşte'deki otellerimizde.

 


2.GÜN PAZARTESİ BUDAPEŞTE (ESTERGOM - VİSEGRAD - SZENTENDRE) - (ÇİGAN GECESİ)

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Estergom - Visegrad - Szentendre turumuz. İlk durağımız Osmanlı Ordusu için stratejik önemi olan Estergom Kalesi. Daha sonra Visegrad ve Szendendre Kasabası'na gidiyoruz. Szentendre'de Budapeşte'ye özgü el işleri ve hediyelik eşyalardan alışveriş yapma imkanı. Gezimizin ardından Budapeşte'ye dönüş ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimizle bu gecemizi “Çigan Gecesi” ile noktalıyoruz. Bu gecede, hem yerel şarapların ve yemeklerin, hem de Macar dans ve müziğinin keyfini çıkartacaksınız. Konaklama Budapeşte'deki otellerimizde.

 


3.GÜN SALI BUDAPEŞTE - (BRATİSLAVA) - PRAG

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Bratislava turumuz için hareket. Neşe dolu yolculuğumuzun ardından tarihte Avusturya - Macaristan İmparatorluğu'nun en önemli şehirlerinden biri olarak göze çarpan, Danube Nehri kıyısındaki SLOVAKYA'nın başkenti Bratislava'ya varıyor ve panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında görülecek yerler arasında; Michalska Kapısı, Şehir Meydanı, St.Martin Katedrali, Eski Şehir, Grassalkovich Palace, Parlamento Binası, Slovak Devlet Tiyatro Binası, Mozart'ın 6 yaşında Maria Theresa'ya ilk konserini verdiği tarihi bina ve Bratislava Kalesi bulunmaktadır. Şehir turunun ardından otobüslerimizle Prag'a hareket. Varış ve TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ, büyük bir kısmı trafiğe kapalı mekanlarda yürüyerek yapılan, panoramik PRAG şehir turumuz. Tarihi sokakları, ortaçağdan kalma görkemli yapıları ile bu şehir sizi büyüleyecek. Şehir turunda görülecek yerler arasında; Hradcany (eski saray bölgesi), yapımının 600 yıl sürdüğü neo gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barındıran St. Vitus Katedrali, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 aziz heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik Saat, Tyn Kilisesi ve Eski şehir meydanı bulunmaktadır. Turumuz sonrası otellerimize yerleşme. Konaklama Prag'daki otellerimizde.

 


4.GÜN ÇARŞAMBA PRAG (KARLOVY VARY) (ORTAÇAĞ GECESİ)

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Karlovy Vary Kültür ve alışveriş turu. Atatürk'ün de severek ziyaret ettiği, 12 adet sıcak mineral su pınarı bulunan bu güzel şehirde kristal satış yerlerini ziyaret ve alışveriş imkânı. Sıcaklıkları 30 ila 72 derece arasında değişen 12 ayrı termal kaynağın bulunduğu bu muhteşem şehrimizde yürüyerek gerçekleştirilecek şehir turumuzda Atatürk'ün 1918'de kaldığı oteli, Dovarak, Mozart, Göther ve Beethoven ve Puşkin'in kaldığı mekânları göreceğiz. Birçok film ve diziye konu olan tarihi Pupp Otel'in pastanesinde yerel tatlıların tadına bakmadan dönmemenizi tavsiye ederiz. Turumuzun ardından Prag'a dönüş ve serbest zaman. Akşam, isteğe bağlı Ortaçağ Gecesi ve yemeğine katılma imkânı. Yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekânımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda yemek ve limitsiz içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Konaklama Prag'daki otellerimizde.

 


5.GÜN PERŞMEBE PRAG - (CESKY KRUMLOV) - VİYANA

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ, UNESCO koruması altında olan, muhteşem CESKY KRUMLOV turu için hareket.  Sizleri bu "Yaşayan" ORTAÇAĞ Kasabası'na davet ediyoruz. 2 saatlik yolculuğun ardından ulaşacağımız, 13. yy'dan bu yana ORTAÇAĞ kimliğini koruyan bu muhteşem şehir, sizleri adeta büyüleyecek. Güney Bohemia'nın en güzel şehri Cesky Krumlov turumuzda; Barok Tiyatro, Cesky Krumlov Kalesi, Latran, Krumlov bölgesi, eski Cizvit Manastırı görülecek yerler arasında. Turumuzun ardından Viyana'ya hareket. Viyana'ya varış ve TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik şehir turumuz. Bu turumuzda sizlere şehrin tarihi ve turistik yerlerini gezdireceğiz. Sarayları ve müzeleri dünyaca ünlü şehrimizi gezerken; "Diplomatic District" olarak adlandırılan caddeden geçip, dönme dolabı ile ünlü Prater isimli lunaparkı, 1979 yılında yapılan Birleşmiş Milletler Binası'nı, Ring üzerinde Opera, Parlamento, Belediye Binası, Üniversite, Hoffburg Sarayı ve Kunst Haus Wien / Hundertwasser'i göreceğiz. Turumuzun ardından otellerimize transfer. Konaklama Viyana'daki otellerimizde.

 


6.GÜN CUMA VİYANA (WIENERWALD ; MAYERLİNG, BADEN, LIECHTENSTEIN, HEILINGENKREUZ, SCHÖNBRUNN) (KONSER)

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ muhteşem WIENERWALD (Liechtenstein Şatosu, Mayerling av köşkü, Heilingenkreuz Manastırı, Baden kaplıca şehri, Schönbrunn sarayı bahçeleri) turumuz. Turumuzda ilk durağımız Liechtenstein Şatosu. İkinci durağımız ise bir ortaçağ keşişhanesi olan Heiligenkreuz. Daha sonra Mayerling Faciası'na konu olan ve bugün Carmelita rahibelerinin yaşadığı manastır konumunda bulunan Mayerling av köşkünü panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra küçük ve şirin bir kaplıca şehri Baden gezimiz. Turumuzun en son durağı; Kraliçe Sisi'nin Sarayı olan Schönbrunn Sarayı'nın muhteşem bahçelerinde serbest zaman. Tur bitimi Viyana'da geçirilecek serbest zamanın ardından, akşam arzu eden misafirlerimiz ile klasik müziğin başkenti Viyana'da konser organizasyonuna katılma imkânı. Konaklama Viyana'daki otellerimizde.

 


7.GÜN CUMARTESİ VİYANA (GRİNZİNG)

Sabah kahvaltımızın ardından Viyana'da tam gün serbest zaman (odalarımızı öğleden önce boşaltmamız gerektiğini unutmuyoruz). Dileyen misafirlerimiz akşam organize edilecek Avusturya Grinzing Gecesi turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Viyana merkezine 25 dakika uzaklıkta bulunan Grinzing kasabasının küçük ve şirin evlerinde, tipik Viyana Heuriger tarzı müzikleri eşliğinde ünlü şnitzellerinin tadına bakıp, eğeleneceğiz. Rehberlerimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için BUDAPEŞTE Havaalanı'na hareket.

 


8.GÜN PAZAR BUDAPEŞTE - İZMİR

Budapeşte Havalimanı'na varış. Check - In işlemlerimizin ardından 07:00'de kalkacak SUNEXPRESS HAVA YOLLARI'na ait, XQ897 sefer sayılı, AKTARMASIZ DİREKT uçağımız ile İZMİR'e hareket. Yerel saat ile 10:10'da İzmir'e varış ve bir başka Lady Travel organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşma.

 


Tur Adı Fiyat

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

-İZMİR / BUDAPEŞTE ve BUDAPEŞTE / İZMİR SUNEXPRESS HAVA YOLLARI 
AKTARMASIZ DİREKT SEFERLERİ İLE UÇUŞLAR
-ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLU MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI
-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER ARASI ULAŞIMLAR ve YURTDIŞINDA HAVAALANI TRANSFERLERİ
-PROGRAMDA BELİRTİLEN 8 ADET TUR
-BUDAPEŞTE’DE 2 GECE  -PRAG'DA 2 GECE
-VİYANA YAKINLARINDA 2 GECE  TOPLAM 6 GECE KONAKLAMA
-6 ADET SABAH KAHVALTISI (Continental)
-ŞEHİR KONAKLAMA VERGİLERİ

 


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 120 (YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)
-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN 50 TL) (uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır) 
-SEYAHAT İPTAL, VİZE, SAĞLIK  GÜVENCE PAKETİ: € 15 (70 yaş üzeri € 30.-)
-İSTEĞE BAĞLI EĞLENCE GEZİLERİ ve OTEL AKTİVİTELERİ

 


Notlar:

İSTEĞE BAĞLI EĞLENCE GEZİLERİ:

(1)TUNA TEKNE TURU (Limitli İçecek)                 € 35.-
(2)ÇİGAN GECESİ (Yemek+Limitsiz İçecek)         € 50.-
(3)ORTAÇAĞ GECESİ (Yemek+Limitsiz İçecek)   € 65.-
(4)GRİNZİNG TURU (Yemek+Limitli İçecek)         € 45.-

ŞOK FIRSAT
4 ADET EĞLENCE GEZİSİNİN KAYIT ANINDA TAMAMI ALINIR İSE;
VİYANA’DA ÜCRETSİZ KONSER İMKANI !


Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuklar Kalkış - Dönüş Tarihleri Bağlantı Noktaları
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 2* Otellerde
799,00 EUR
499,00 EUR
1.014,00 EUR
714,00 EUR
799,00 EUR
499,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 479 EUR
31 Mayıs - 07 Haziran İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 4-3* Otellerde
899,00 EUR
559,00 EUR
1.119,00 EUR
779,00 EUR
899,00 EUR
559,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 529 EUR
31 Mayıs - 07 Haziran İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 2* Otellerde
799,00 EUR
499,00 EUR
1.014,00 EUR
714,00 EUR
799,00 EUR
499,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 479 EUR
07 Haziran - 14 Haziran İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 4-3* Otellerde
899,00 EUR
559,00 EUR
1.119,00 EUR
779,00 EUR
899,00 EUR
559,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 529 EUR
07 Haziran - 14 Haziran İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 2* Otellerde
799,00 EUR
499,00 EUR
1.014,00 EUR
714,00 EUR
799,00 EUR
499,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 479 EUR
14 Haziran - 21 Haziran İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 4-3* Otellerde
899,00 EUR
559,00 EUR
1.119,00 EUR
779,00 EUR
899,00 EUR
559,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 529 EUR
14 Haziran - 21 Haziran İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 2* Otellerde
799,00 EUR
519,00 EUR
1.014,00 EUR
734,00 EUR
799,00 EUR
519,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 499 EUR
21 Haziran - 28 Haziran İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 4-3* Otellerde
899,00 EUR
579,00 EUR
1.119,00 EUR
799,00 EUR
899,00 EUR
579,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 549 EUR
21 Haziran - 28 Haziran İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 2* Otellerde
799,00 EUR
519,00 EUR
1.014,00 EUR
734,00 EUR
799,00 EUR
519,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 499 EUR
28 Haziran - 05 Temmuz İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 4-3* Otellerde
899,00 EUR
579,00 EUR
1.119,00 EUR
799,00 EUR
899,00 EUR
579,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 549 EUR
28 Haziran - 05 Temmuz İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 2* Otellerde
799,00 EUR
519,00 EUR
1.014,00 EUR
734,00 EUR
799,00 EUR
519,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 499 EUR
05 Temmuz - 12 Temmuz İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 4-3* Otellerde
899,00 EUR
579,00 EUR
1.119,00 EUR
799,00 EUR
899,00 EUR
579,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 549 EUR
05 Temmuz - 12 Temmuz İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 2* Otellerde
799,00 EUR
519,00 EUR
1.014,00 EUR
734,00 EUR
799,00 EUR
519,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 499 EUR
12 Temmuz - 19 Temmuz İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 4-3* Otellerde
899,00 EUR
579,00 EUR
1.119,00 EUR
799,00 EUR
899,00 EUR
579,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 549 EUR
12 Temmuz - 19 Temmuz İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 2* Otellerde
799,00 EUR
519,00 EUR
1.014,00 EUR
734,00 EUR
799,00 EUR
519,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 499 EUR
19 Temmuz - 26 Temmuz İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 4-3* Otellerde
899,00 EUR
579,00 EUR
1.119,00 EUR
799,00 EUR
899,00 EUR
579,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 549 EUR
19 Temmuz - 26 Temmuz İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 2* Otellerde
799,00 EUR
519,00 EUR
1.014,00 EUR
734,00 EUR
799,00 EUR
519,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 499 EUR
26 Temmuz - 02 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 4-3* Otellerde
899,00 EUR
579,00 EUR
1.119,00 EUR
799,00 EUR
899,00 EUR
579,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 549 EUR
26 Temmuz - 02 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 2* Otellerde
799,00 EUR
519,00 EUR
1.014,00 EUR
734,00 EUR
799,00 EUR
519,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 499 EUR
02 Ağustos - 09 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 4-3* Otellerde
899,00 EUR
579,00 EUR
1.119,00 EUR
799,00 EUR
899,00 EUR
579,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 549 EUR
02 Ağustos - 09 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 2* Otellerde
799,00 EUR
519,00 EUR
1.014,00 EUR
734,00 EUR
799,00 EUR
519,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 499 EUR
09 Ağustos - 16 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 4-3* Otellerde
899,00 EUR
579,00 EUR
1.119,00 EUR
799,00 EUR
899,00 EUR
579,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 549 EUR
09 Ağustos - 16 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 2* Otellerde
799,00 EUR
519,00 EUR
1.014,00 EUR
734,00 EUR
799,00 EUR
519,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 499 EUR
16 Ağustos - 23 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 4-3* Otellerde
899,00 EUR
579,00 EUR
1.119,00 EUR
799,00 EUR
899,00 EUR
579,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 549 EUR
16 Ağustos - 23 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 2* Otellerde
799,00 EUR
519,00 EUR
1.014,00 EUR
734,00 EUR
799,00 EUR
519,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 499 EUR
23 Ağustos - 30 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 4-3* Otellerde
899,00 EUR
579,00 EUR
1.119,00 EUR
799,00 EUR
899,00 EUR
579,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 549 EUR
23 Ağustos - 30 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 2* Otellerde
799,00 EUR
519,00 EUR
1.014,00 EUR
734,00 EUR
799,00 EUR
519,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 499 EUR
30 Ağustos - 06 Eylül İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 4-3* Otellerde
899,00 EUR
579,00 EUR
1.119,00 EUR
799,00 EUR
899,00 EUR
579,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 549 EUR
30 Ağustos - 06 Eylül İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 2* Otellerde
799,00 EUR
519,00 EUR
1.014,00 EUR
734,00 EUR
799,00 EUR
519,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 499 EUR
06 Eylül - 13 Eylül İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 4-3* Otellerde
899,00 EUR
579,00 EUR
1.119,00 EUR
799,00 EUR
899,00 EUR
579,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 549 EUR
06 Eylül - 13 Eylül İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 2* Otellerde
799,00 EUR
519,00 EUR
1.014,00 EUR
734,00 EUR
799,00 EUR
519,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 499 EUR
13 Eylül - 20 Eylül İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 4-3* Otellerde
899,00 EUR
579,00 EUR
1.119,00 EUR
799,00 EUR
899,00 EUR
579,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 549 EUR
13 Eylül - 20 Eylül İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 2* Otellerde
799,00 EUR
519,00 EUR
1.014,00 EUR
734,00 EUR
799,00 EUR
519,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 499 EUR
20 Eylül - 27 Eylül İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir'den Direkt - 4-3* Otellerde
899,00 EUR
579,00 EUR
1.119,00 EUR
799,00 EUR
899,00 EUR
579,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 549 EUR
20 Eylül - 27 Eylül İzmir Adnan Menderes Havalimanı

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
İndirim Adı İndirim Tipi İndirim Alt Tipi İndirim Miktarı Satış Tarih Aralığı: Tur Kalkış Tarihi Aralığı
DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.