Orta Avrupa İzmir Hareketli

ŞOK FIRSAT

İZMİR-BUDAPEŞTE- İZMİR AKTARMASIZ DİREKT UÇUŞLAR !

30. YILIMIZA ÖZEL İNANILMAZ KAMPANYA !

 


1.GÜN PAZAR İZMİR - BUDAPEŞTE - VİYANA

Pazar günü sabah saat 07:10'da İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde Lady Travel görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUN EXPRESS HAVA YOLLARI'na ait, XQ896 sefer sayılı 189 kişilik uçağımız ile 09:10'da AKTARMASIZ DİREKT Budapeşte'ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik uçuşumuzu takiben yerel saat ile 10:30'da Budapeşte Havalimanı'na varıyoruz. Pasaport ve vize işlemlerinin ardından Viyana'ya hareket. Viyana'ya varış ve panoramik şehir turumuz. Bu turumuzda sizlere şehrin tarihi ve turistik yerlerini gezdireceğiz. Sarayları ve müzeleri dünyaca ünlü şehrimizi gezerken; "Diplomatic District" olarak adlandırılan caddeden geçip, dönme dolabı ile ünlü Prater isimli lunaparkı, 1979 yılında yapılan Birleşmiş Milletler Binası'nı, Ring üzerinde Opera, Parlamento, Belediye Binası, Üniversite, Hoffburg Sarayı ve Kunst Haus Wien / Hundertwasser'i göreceğiz. Turumuzun ardından otellerimize transfer. Konaklama Viyana'daki otellerimizde.

 


2.GÜN PAZARTESİ VİYANA (WIENERWALD ; MAYERLİNG, BADEN, LIECHTENSTEIN, HEILINGENKREUZ, SCHÖNBRUNN) (KONSER)

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile muhteşem WIENERWALD (Liechtenstein Şatosu, Mayerling av köşkü, Heilingenkreuz Manastırı, Baden kaplıca şehri, Schönbrunn sarayı bahçeleri) turumuz. Turumuzda ilk durağımız Liechtenstein Şatosu. İkinci durağımız ise bir ortaçağ keşişhanesi olan Heiligenkreuz. Daha sonra Mayerling Faciası'na konu olan ve bugün Carmelita rahibelerinin yaşadığı manastır konumunda bulunan Mayerling av köşkünü panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra küçük ve şirin bir kaplıca şehri Baden gezimiz. Turumuzun en son durağı; Kraliçe Sisi'nin Sarayı olan Schönbrunn Sarayı'nın muhteşem bahçelerinde serbest zaman. Tur bitimi Viyana'da geçirilecek serbest zamanın ardından, akşam arzu eden misafirlerimiz ile klasik müziğin başkenti Viyana'da konser organizasyonuna katılma imkânı. Konaklama Viyana'daki otellerimizde.

 


3.GÜN SALI VİYANA - (CESKY KRUMLOV) - PRAG

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile, UNESCO koruması altında olan, muhteşem CESKY KRUMLOV turu için hareket. Sizleri bu "Yaşayan" ORTAÇAĞ Kasabası'na davet ediyoruz. 2,5 saatlik yolculuğun ardından ulaşacağımız, 13. yy'dan bu yana ORTAÇAĞ kimliğini koruyan bu muhteşem şehir, sizleri adeta büyüleyecek. Güney Bohemia'nın en güzel şehri Cesky Krumlov turumuzda; Barok Tiyatro, Cesky Krumlov Kalesi, Latran, Krumlov bölgesi, eski Cizvit Manastırı görülecek yerler arasında. Turumuzun ardından Prag'a hareket. Varış ve büyük bir kısmı trafiğe kapalı mekanlarda yürüyerek yapılan, panoramik PRAG şehir turumuz. Tarihi sokakları, ortaçağdan kalma görkemli yapıları ile bu şehir sizi büyüleyecek. Şehir turunda görülecek yerler arasında; Hradcany (eski saray bölgesi), yapımının 600 yıl sürdüğü neo gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barındıran St. Vitus Katedrali, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 aziz heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik Saat, Tyn Kilisesi ve Eski şehir meydanı bulunmaktadır. Turumuz sonrası otellerimize yerleşme. Konaklama Prag'daki otellerimizde.

 


4.GÜN ÇARŞAMBA PRAG (KARLOVY VARY) (ORTAÇAĞ GECESİ)

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile Karlovy Vary Kültür ve alışveriş turu. Atatürk'ün de severek ziyaret ettiği, 12 adet sıcak mineral su pınarı bulunan bu güzel şehirde kristal satış yerlerini ziyaret ve alışveriş imkânı. Sıcaklıkları 30 ila 72 derece arasında değişen 12 ayrı termal kaynağın bulunduğu bu muhteşem şehrimizde yürüyerek gerçekleştirilecek şehir turumuzda Atatürk'ün 1918'de kaldığı oteli, Dovarak, Mozart, Göther ve Beethoven ve Puşkin'in kaldığı mekânları göreceğiz. Birçok film ve diziye konu olan tarihi Pupp Otel'in pastanesinde yerel tatlıların tadına bakmadan dönmemenizi tavsiye ederiz. Turumuzun ardından Prag'a dönüş ve serbest zaman. Akşam, isteğe bağlı Ortaçağ Gecesi ve yemeğine katılma imkânı. Yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekânımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda yemek ve limitsiz içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Konaklama Prag'daki otellerimizde.

 


5. GÜN PERŞEMBE PRAG (DRESDEN) (VLTAVA)

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile Dresden kültür ve alışveriş gezimiz için hareket. Barok mimarisinin en güzel örneklerine sahip, şiirsel görünümlü "Elbe Nehri'nin Floransa'sı" ünvanını hak eden, ALMANYA'nın incisidir DRESDEN. Unesco Dünya Kültür Miras listesindeki bu şehirde yapacağımız panoramik şehir turunda göreceğimiz yerler arasında; Frauenkirche Kilisesi, Kral yolu, Elbe Nehri, Martin Luther Heykeli, Eski Şehir Meydanı, Semper Operası ve Versailles Sarayı örnek alınarak yapılan Zwinger Sarayı bahçesi bulunmaktadır. Şehir turu sonrası alışveriş için serbest zaman. Turumuzun ardından Prag'a dönüş ve serbest zaman. Akşam, isteğe bağlı, şehrin tarihi üzerinde çok önemli bir rol oynamış ve yüzyıllarca ressam, şair ve müzisyenler için ilham kaynağı olmuş ünlü Vltava Nehri üzerinde açık büfe yemekli, akordeon müziği eşliğinde tekne turu. Bu gezi sırasında, şehrin pek çok tarihi yapısının eşsiz gece manzaralarını görebilirsiniz. Konaklama Prag'daki otellerimizde.

 


6.GÜN CUMA PRAG - (BRATİSLAVA) - BUDAPEŞTE (TUNA)

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile Bratislava turumuz için otobüslerimizle Bratislava'ya hareket ediyoruz. Yolculuğumuzun ardından tarihte Avusturya - Macaristan İmparatorluğu'nun en önemli şehirlerinden biri olarak göze çarpan, Danube Nehri kıyısındaki SLOVAKYA'nın başkenti Bratislava'ya varıyor ve panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında görülecek yerler arasında; Michalska Kapısı, Şehir Meydanı, St.Martin Katedrali, Eski Şehir, Grassalkovich Palace, Parlamento Binası, Slovak Devlet Tiyatro Binası, Mozart'ın 6 yaşında Maria Theresa'ya ilk konserini verdiği tarihi bina ve Bratislava Kalesi bulunmaktadır. Şehir turunun ardından otobüslerimizle Budapeşte'ye hareket ediyoruz. Varış ve otellerimize yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimizle birlikte ekstra Tuna Nehri turumuz için otelimiz lobisinde buluşuyoruz ve teknemize hareket ediyoruz. Teknemizde şehrin tarihi binalarını muhteşem gece ışıkları altında izleyip, içeceklerimizi yudumlarken, Budapeşte'yi bir de Tuna Nehri'nin kendi anlatımı ile dinliyoruz. Konaklama Budapeşte yakınlarındaki otellerimizde.

 


7.GÜN CUMARTESİ BUDAPEŞTE (ESTERGOM - VİSEGRAD - SZENTENDRE) (ÇİGAN GECESİ)

Sabah kahvaltımızın ardından rehberlerimiz eşliğinde panoramik Budapeşte şehir turumuz. Şehir turunda ilk durağımız “Hosok Ter”, yani "Kahramanlar Meydanı". Ardından Budapeşte'nin en geniş ve lüks caddelerinden biri olan Andrassy Caddesi'nden geçerken, Viyana'daki opera binası örnek alınarak yapılan opera binasını, Aziz İstvan Katedrali'ni ve Parlemento Binası'nı görüyoruz. “Peşte” yakasından “Buda” yakasına geçerek önce kale bölgesinde Balıkçılar Burcu, Matyas Klisesi ve Kraliyet Sarayı'nı görüyoruz. Son durağımız şehri panoramik olarak görebileceğimiz “Citadella" (Aziz Gellart) tepesi. Şehir turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ile Estergom - Visegrad - Szentendre turumuz. İlk durağımız Osmanlı Ordusu için stratejik önemi olan Estergom Kalesi. Daha sonra Visegrad ve Szendendre Kasabası'na gidiyoruz. Szentendre'de Budapeşte'ye özgü el işleri ve hediyelik eşyalardan alışveriş yapmak için serbest zaman. Gezimizin ardından Budapeşte'ye dönüş. Dileyen misafirlerimizle bu gecemizi “Çigan Gecesi” ile noktalıyoruz. Bu gecede, hem yerel şarapların ve yemeklerin, hem de Macar dans ve müziğinin keyfini çıkartacaksınız. Konaklama Budapeşte yakınlarındaki otellerimizde.

 


8.GÜN PAZAR BUDAPEŞTE - İZMİR

Sabah kahvaltımızın ardından rehberlerimizin belirleyeceği saatte Budapeşte Havalimanı'na hareket. Check - In işlemlerimizin ardından 11:20'de kalkacak SUNEXPRESS HAVA YOLLARI'na ait, XQ897 sefer sayılı, AKTARMASIZ DİREKT uçağımız ile İZMİR'e hareket. Yerel saat ile 14:30'da İzmir'e varış ve bir başka Lady Travel organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşma.

 


Tur Adı Fiyat
Orta Avrupa Kültür Paketi / 4-3* Otellerde 115 Euro İndirimle 380 Euro yerine 265 Euro
Orta Avrupa Kültür Paketi / 4-3* Otellerde KAYIT ESNASINDA PAKET OLARAK ALINDIĞI TAKDİRDE 115 Euro İndirimle 380 Euro yerine 265 Euro

0-2 Yaş ücretsiz, 2-12 yaş % 30 indirimli

(1) BRATİSLAVA € 55.-
(2) ESTERGOM-VİSEGRAD-SZENTENDRE € 65.-
(3) MAYERLİNG-BADEN-LIECHT.-SCHÖNBRUNN € 65.-
(4) CESKY KRUMLOV € 65.-
(5) KARLOVY VARY € 65.-
(6) DRESDEN € 65.-
*Tüm kültür ve eğlence paket indirimleri kayıt anında alınması durumunda geçerlidir.
265,00 EUR
Orta Avrupa Eğlence Gezileri Paketi
4 ADET EĞLENCE GEZİSİNİN KAYIT ANINDA TAMAMI ALINIR İSE; VİYANA'DA ÜCRETSİZ KONSER İMKANI !
EĞLENCE GEZİLERİ :
1) Vltava Tekne Turu (Yemek+Limitli İçecek) € 45.-
2) Ortaçağ Gecesi (Yemek+Limitsiz İçecek) € 65.-
3) Çigan Gecesi (Yemek+Limitsiz İçecek) € 50.-
4) Tuna Tekne Turu (Limitli İçecek) € 35.-
*Tüm kültür ve eğlence paket indirimleri kayıt anında alınması durumunda geçerlidir.
195,00 EUR

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

-İZMİR / BUDAPEŞTE ve BUDAPEŞTE / İZMİR SUNEXPRESS HAVA YOLLARI 
AKTARMASIZ DİREKT SEFERLERİ İLE UÇUŞLAR
-ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLU MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI
-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER ARASI ULAŞIMLAR ve YURTDIŞINDA HAVAALANI TRANSFERLERİ-PROGRAMDA BELİRTİLEN 3 ADET ŞEHİR TURU
-BUDAPEŞTE YAKINLARINDA 2 GECE  -PRAG'DA 3 GECE
-VİYANA YAKINLARINDA 2 GECE  TOPLAM 7 GECE KONAKLAMA
-7 ADET SABAH KAHVALTISI (Continental)

 


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 135 (YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)
-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN 50 TL) (uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır) 
-SEYAHAT İPTAL, VİZE, SAĞLIK  GÜVENCE PAKETİ: € 15 (70 yaş üzeri € 30.-)
-İSTEĞE BAĞLI EĞLENCE GEZİLERİ ve OTEL AKTİVİTELERİ

 


İsteğe Bağlı Ekstra Turlar:

(1) BRATİSLAVA  € 55.-
(2) ESTERGOM-VİSEGRAD-SZENTENDRE                € 65.-    
(3) MAYERLİNG-BADEN-LIECHT.-SCHÖNBRUNN € 65.-
(4) CESKY KRUMLOV   € 65.-
(5) KARLOVY VARY    € 65.-
(6) DRESDEN    € 65.-

6 ADET KÜLTÜR TURUNUN KAYIT ANINDA PAKET OLARAK ALINMASI HALİNDE EKSTRA TURLARDA ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ 

€ 380 YERİNE € 115 İNDİRİM ile SADECE  € 265

 

İSTEĞE BAĞLI EĞLENCE GEZİLERİ:

(1) TUNA TEKNE TURU (Limitli İçecek)                 € 35.-
(2) ÇİGAN GECESİ (Yemek+Limitsiz İçecek)         € 50.-
(3) ORTAÇAĞ GECESİ (Yemek+Limitsiz İçecek)   € 65.-
(4) VLTAVA TURU (Yemek+Limitli İçecek)         € 45.-

ŞOK FIRSAT
4 ADET EĞLENCE GEZİSİNİN KAYIT ANINDA TAMAMI ALINIR İSE;
VİYANA’DA ÜCRETSİZ KONSER İMKANI !


Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuklar Kalkış - Dönüş Tarihleri Bağlantı Noktaları
Orta Avrupa İzmir Hareketli - 2* Otellerde
719,00 EUR
349,00 EUR
954,00 EUR
584,00 EUR
719,00 EUR
349,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 339 EUR
09 Ağustos - 16 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir Hareketli - 4-3* Otellerde
769,00 EUR
399,00 EUR
1.009,00 EUR
639,00 EUR
769,00 EUR
399,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 379 EUR
09 Ağustos - 16 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir Hareketli - 2* Otellerde
719,00 EUR
349,00 EUR
954,00 EUR
584,00 EUR
719,00 EUR
349,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 339 EUR
16 Ağustos - 23 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir Hareketli - 4-3* Otellerde
769,00 EUR
399,00 EUR
1.009,00 EUR
639,00 EUR
769,00 EUR
399,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 379 EUR
16 Ağustos - 23 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir Hareketli - 2* Otellerde
719,00 EUR
349,00 EUR
954,00 EUR
584,00 EUR
719,00 EUR
349,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 339 EUR
23 Ağustos - 30 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir Hareketli - 4-3* Otellerde
769,00 EUR
399,00 EUR
1.009,00 EUR
639,00 EUR
769,00 EUR
399,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 379 EUR
23 Ağustos - 30 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir Hareketli - 2* Otellerde
719,00 EUR
349,00 EUR
954,00 EUR
584,00 EUR
719,00 EUR
349,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 339 EUR
30 Ağustos - 06 Eylül İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir Hareketli - 4-3* Otellerde
769,00 EUR
399,00 EUR
1.009,00 EUR
639,00 EUR
769,00 EUR
399,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 379 EUR
30 Ağustos - 06 Eylül İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir Hareketli - 2* Otellerde
719,00 EUR
349,00 EUR
954,00 EUR
584,00 EUR
719,00 EUR
349,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 339 EUR
06 Eylül - 13 Eylül İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir Hareketli - 4-3* Otellerde
769,00 EUR
399,00 EUR
1.009,00 EUR
639,00 EUR
769,00 EUR
399,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 379 EUR
06 Eylül - 13 Eylül İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir Hareketli - 2* Otellerde
719,00 EUR
349,00 EUR
954,00 EUR
584,00 EUR
719,00 EUR
349,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 339 EUR
13 Eylül - 20 Eylül İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir Hareketli - 4-3* Otellerde
769,00 EUR
399,00 EUR
1.009,00 EUR
639,00 EUR
769,00 EUR
399,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 379 EUR
13 Eylül - 20 Eylül İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir Hareketli - 2* Otellerde
719,00 EUR
349,00 EUR
954,00 EUR
584,00 EUR
719,00 EUR
349,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 339 EUR
20 Eylül - 27 Eylül İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Orta Avrupa İzmir Hareketli - 4-3* Otellerde
769,00 EUR
399,00 EUR
1.009,00 EUR
639,00 EUR
769,00 EUR
399,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 379 EUR
20 Eylül - 27 Eylül İzmir Adnan Menderes Havalimanı

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
İndirim Adı İndirim Tipi İndirim Alt Tipi İndirim Miktarı Satış Tarih Aralığı: Tur Kalkış Tarihi Aralığı
DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.