Müşteri Yorumları

Denizli Çağdaş yaşamın düzenlediği Rusya gezisinde çok güzel ve değerli zaman geçirdik. Her konuda bize rehberlik eden EBRU METE Hanıma ve LADYTRAVEL çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.
Emel Şenel 23.12.2016
Sayın Deniz bey,iyi günler 25-31 Ekim 2012 tarihini kapsayan Rusya turu,hazırlanış,uygulama bakımından çok iyiydi. Çok teşekkürler. Rehberimiz Sayın Ebru METE hanımefendi ve mahalli rehberlerimizde çok iyiydiler.Sayın Ebru hanımefendi şimdiye kadar gördüğümüz en harika rehberdi bu görüşümüze tüm tur sakinleri de katılmışlardır. Kısmetse başka turlarda tekrar görüşmek üzere teşekkür eder ,Saygılar sunarım. ilker dinler
İlker Dinler 23.12.2016
20-29 Haziran 2015 tarihlerinde eşimle birlikte Orta Avrupa turuna katıldık ve çok memnun kaldık.Rehberimiz Ümit Bey'e güler yüzlülüğü,yardımseverliği,beyefendi kişiliğinden dolayı çok teşekkür ederiz. Rehberimiz Ümit Bey'in bilgi ve donanımı çok iyiydi, harika sunumuyla son derece eğlenceli bir gezi yapmamızı sağladı, Lady Travel çalışanlarına, özellikle Ümit Bey ve Sibel hanıma çok teşekkür ederiz. Bir sonra ki turu sabırsızlıkla bekliyoruz,
ebru dökmet 23.12.2016
23.09/30.09 tarihleri arasında Orta Avrupa turuna annemle birlikte katıldık. Muhteşem zamanlar geçirdik. özellikle Rehberimiz ENGİN MERDAN Bey'e çok teşekkürler gezimiz sırasındaki güler yüzü ve yaptığı espiriler ile motivasyonumuzu arttırırken bilgi aktarımlarıyla da gezdiğimiz güzellikleri farklı gözle görmemizi sağladığı.Gezimiz sırasında edindiğimiz güzel dostlara ve Layd Travel 'e Çok teşekkürler Başka turlarda görüşmek üzere...:)
Didem TÜRKÖZ 23.12.2016
11-18 temmuz 2015 tarihlerinde arkadaşımla birlikte orta avrupa turuna katıldık ve çok memnun kaldık.Özellikle rehberimiz ÜMİT BAYRAKTAR a engin bilgi ve tecrübesi,güleryüzlülüğü,yardımseverliği,beyefendi kişiliğinden dolayı çok teşekkür ederiz.
Nihan Turgutlar 23.12.2016
29.08-05.09.2015 tarihleri arası orta avrupa turuna katıldık.Rehberimizümit bey mükemmeldi.güler yüzlü,seçilen otellerimiz çok kalitelidi.başka bir gezide buluşmak üzere hoşça kalın.. saygılarımla,,,
Ömer ÇAĞLAR 23.12.2016
10 Ağustos 2015 tarihinde Orta Avrupa turunuza ailecek katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Murat beye güler yüzü, sabrı ve verdiği aydınlatıcı bilgiler için bütün aile adına tekrar teşekkür ediyorum.
Süreyya Erülker 23.12.2016
15-22 Ağustos 2015 Orta Avrupa turuna katıldık.Rehberimiz Engin Merdan Bey tur boyunca verdiği tarihi bilgiler ve eğlenceli kişiliğiyle ,gerçekten çok güzel bir hafta geçirmemizi sağladı.Kendisine Zeybekoğlu ailesi olarak çok teşekkür ediyoruz.Tabiiki Lady Travele de.
Hakan Zeybekoğlu 23.12.2016
Geçen sene eşimle birlikte lady travel ile katıldığımız İTALYA turundan sonra karar verdiğimiz 03 Ağustos 2015 tarihinde başlayan ORTA AVRUPA turumuz muhteşemdi.Geçen sene ve bu sene ilgi ve alakasını esirgemeyen güler yüzlü personeliniz (Alsancak Şubesi)Sibel Hanıma ve engin bilgileriyle bizleri aydınlatan rehberimiz Bilek Bey'e çok teşekkürler..
Deniz TURAN 23.12.2016
18-25 Temmuz arası ailem ile Orta Avrupa Turuna katıldık.Çok güzel bir geziydi.Kaldığımız oteller çok temiz, gezip gördüğümüz yerler ise tarifsiz mükemmeldi.Rehberimiz Murat Beye güzel tanıtımlarından dolayı teşekkür etmek istiyorum.Harika bir Rehber.Lady Travel için Eskişehirden gelip katılıyoruz.Daha öncede İtalya turuna katılmıştık. Gerçekten işini ciddi yapan,verdiği sözleri tutan diğer turlara göre de uygun olduğunu düşündüğüm ve yakın çevreme de tavsiye ettiğim bir Tur.Eskişehir'den Tur konularında beni bilgilendiren , yardımcı olan,güler yüzlü Sibel (Akıncı)Hanıma ayrıca çok teşekkür ederim.
Belda BENT 23.12.2016
Toplam 820 Adet Müşteri Yorumu Listelendi
Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.