Müşteri Yorumları

25-30 Haziran St.Petersburg Moskova gezimizde ilgisi ve nezaketi ve istediğimiz herşeyi yapabilmemiz için gösterdiği özel çabası ile rehberimiz Ebru Mete Hanım'a özellikle teşekkür ediyoruz.
Mesude Avcı 23.12.2016
25.06.2015 tarihli rusya gezimiz rehberimiz guzel insan Ebru Metenin organizasyonlari ve yonlendirmeleri sayesinde mukemmel gecti.46 kisilik gurubumuz rehberimizin mukemmel idaresi sayesinde turu sorunsuz tamamladi kendisine ayrica yakin ilgilerinden dolayiDeniz beye tesekkurler.
Emel ataz (37 /38 den) 23.12.2016
4 Ekim 2014 baslangic tarihli Moskova, st. Ptersburg gezimiz rehberimiz Ebru Mete sayesinde mukemmel gecti.Bircok yaptigimiz seyahatler icinde en kusursuz gezimizdi diyebilirim.Konakladigimiz oteller son derece temiz ve güzeldi. Ama en onemlisi Ebru hanımın olaganustu ilgisi, bilgisi ve canayakinligiyla mutlu, huzurlu tatil yapmanin keyfini yaşadık. Buradan kendisine sonsuz tesekkurler...
Bircan Ulusoy 23.12.2016
Ramazan bayramında ailemle birlikte St. Petersburg-Moskova turuna katıldık. Çok keyifliydi. Rehberimiz Ebru Mete çok başarılıydı. Güler yüzlü, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı yaklaşımıyla baştan sona turu mükemmel yönetti. Yerel rehberler de sempatik ve son derece yardımcıydılar. Herşey için teşekkürler
turgay kıldacı 23.12.2016
15-21 Haziran 2014 tarihli St Petersburg-Moskova turuna 3 arkadaş katıldık.Rehberimiz Ebru Mete'nin işini son derece profesyonel ama bir o kadar da severek yapması bizim ve diğer tüm katılımcıların son derece keyifli ve mutlu bir seyahat yapmasını sağladı.Sayesinde hem çok güzel gezdik,bilgilendik ve bir o kadar da eğlendik.Başta Sn.Ebru Mete olmak üzere tüm Lady Travel ekibine teşekkür ediyorum
Müge Tataroğlu 23.12.2016
08-13 Hazıran2014 Moskova - St. Petersburg turumuz umduğumuzdan daha güzel geçti. Özellikle tur rehberimiz Ebru Mete'nin güleryüzü, sevgi dolu yüreği ,yardımseverliği muhteşemdi. Büne kadar gördüğümüz en ilgili, bilgli, eğlenceli tur rehberidir diyebilirim. Lady Travelle ilk seyahatimizde.Ebru hanımın sayesinde artık gönül rahatlığı ile diğer gezilerimizi de Lady Travelle yapmayı düşünüyoruz.
Hülya Özkaya 23.12.2016
Mersin'de oturan bir kişi olarak Lady Travel firmasını bilmiyordum. 3 ay önce gittiğimiz Norveç Fiyordları turunda tanıştığımız İzmirli bir aile tavsiye edince firmayı denemek istedik. 12-17 Ekim St. Petersburg-Moskova Turuna eşim ve çocuklarımla (toplam 6 kişi) katıldık. Tur öncesi irtibat kurduğumuz Zuhal hanım çok yardımcı oldu. Tur rehberimiz sayın Ebru Mete hanım profesyonel yaklaşımı, herkesle ayrı ayrı ilgilenmesi, belgelerimizi tek tek kontrol etmesi ile görevini çok iyi yaptı. Programdaki turlara ilaveten farklı yerleri gezdirme çabası, Rusya tarihi hakkında verdiği bilgiler, hızlı trende ailelerin bir arada oturması için koltuk numaralarını kontrol etmesi, hepimize bayram çikolatası ikramı işini ne kadar severek yaptığının göstergesiydi. Hepimiz çok memnun döndük. Teşekkürler Ebru hanım, teşekkürler Lady Travel.
Mehmet Taner 23.12.2016
Melis Hanım merhaba, Rusya turundan döneli çok oldu, dönüşte size yazamadım. Daha önce gittiğim turlarınızın sonunda aranır, turla ilgili memnuniyet sorulurdu. Turumuz çok güzel geçti. Şansımıza havada güzeldi; bir gün yağmur vardı, onda da metro turundaydık. Oteller iyiydi. İstanbul’ dan itibaren bizimle olan rehber Bülent Bey her konuda bizlere yardımcı oldu. Gerekli bilgilendirmeleri yaptı. Moskova’ da Nuriye Hanım, St. Petersburg’ ta Anna Hanım ve Sergei Bey gezdiğimiz yerler hakkında ayrıntılı bilgiler verdiler. Bütün rehberlerimiz işlerini gayet güzel yaptılar. En memnun kaldığım konu iki şehir arasını trenle geçmiş olmamız. Daha önce Rusya’ ya giden veya yakın zamanda Rusya’ da bulunan kişilere söylediğimde çok şaşırdılar ve güzel bir fikir olduğunu söylediler. Sonuç itibarıyla Rusya turunu Lady Travel ve ekibi sayesinde güzel geçirdim. Size de yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Yeni turlarda görüşmek üzere. İyi çalışmalar. Saygılarımla, Ebru KALFA
Ebru Kalfa 23.12.2016
5-11 Temmuz tarihleri Rusya turuna ailecek katıldık ve rehberimiz Ebru Mete hanımefendiyi çok sevdik. Onun sayesinde Anadolu Ateşi ile kıyaslanabilecek güzellikte bir gösteri izleme şansımız oldu Moskova'da. Harikaydı. Kültürü özümsemiş oluşu, şehre hakimiyeti ve turdaki kontrol becerisi sayesinde turda en ufak bir sorunumuz olmadı. Ayrıca boş vakit zamanlarında herkesin kendi zevkine göre gidebileceği yerleri söylerken de çok sabırlıydı. Kendisine çok teşekkür ederim, Rusça öğrenmeyi düşünüyorum sayesinde.
Gökçe Kuralay 23.12.2016
Çağdaşyaşamı destekleme derneği ile beraber rusya gezisine gittik. Çok güzel ve rahat bir gezi oldu.Rehberimizden çok memnun kaldık.Her zaman ,gezinin her anında, grupla yakından ilgilenildi.O yüzden gezdiğimiz yerler güzel,hizmet güzel,hoş bir tur yaptık. EBRU METE HANIMA, lady travele ve Esin hanıma teşekkür ederim.
Reyhan Şenman 23.12.2016
Toplam 820 Adet Müşteri Yorumu Listelendi
Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.