Müşteri Yorumları

Sayın Lady Travel yetkilileri; 26.01.2018-02.02.2018 tarihleri arasındaki İstanbul bağlantılı büyük İtalya turuna eşimle katılmış bulunuyorum.İsmim Saniye ACAR eşim Erçin ACAR.Bu turdan çok memnun kaldığımızı belirtmek istiyorum.Tura İstanbul'dan katıldık.26.01.2018 günü sabahı saat 07.00 de Sabiha Gökçen Havaalanında bizi şirketinizin İstanbul büro sorumlusu genç bir delikanlı(Deniz bey) karşıladı.Sağolsun 20 Dk.da çıkış işlemlerimizi yaparak bizi pasaport girişinden uğurladı.Milano Bergamo havaalanında indikten sonra Tur rehberi AYŞEN KALIN hanım karşıladı yoklamayı yaparak turumuza başlamak üzere otobüsümüze götürdü.9 gün boyunca gezilecek yerlerle ilgili canlı bir ansiklopedi gibi bilgi verdi.Uyulacak kuralları örnekler vererek anlattı.Konaklanacak otellerde tahsis edilen odalara kadar ilgilendi şikayetler varsa düzeltilmesi için uğraş verdi.50 kişilik turumuzu huzurlu mutlu sorunsuz olarak yapmamızı sağladı.Ana dili gibi bildiği İtalyancasıyla oranın insanlarıyla iletişim kurmamızı sağladı.Bu vesileyle bizimle 8 gece 9 gün beraber olan rehberimiz Ayşen KALIN hanım başta olmak üzere bu turu bize bir hizmet olarak sunan LADY TRAVEL yetkililerine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Saniye ACAR ve eşim Erçin ACAR.
Saniye - Erçin ACAR 8.03.2018
26 Ağustos - 2 Eylül 2017 tarihleri arasında katıldığımız orta Avrupa turundan gayet memnun kaldık. Rehberimiz Engin MERDAN' ın gezdiğimiz yerler hakkındaki bilgisi, bu bilgiyi bizlere aktarmadaki başarısı çok iyiydi. En önemlisi de profesyonel bir iş yaparken hepimizi rahatlatan samimiyeti ve pratik zekası övgüye değer...teşekkürlerimizle...
Ramazan AKKAYA 8.03.2018
16.09.2017-22.09.2017 tarihleri arasında gerçekleşen İtalya Grande turumuzda her günümüzü maksimum tatmin ve memnuniyet anlayışıyla planlayan, tüm sorular karşısında sabrını ve güleryüzünü kaybetmeyen ve tüm seyahatimizin dolu dolu geçmesini sağlayan sevgili rehberimiz Mehmet Agan'a ve turun organizasyonunda tüm sorularımızı sabırla yanıtlayan Aylin Hanım ve Lady Travel ekibine sonsuz teşekkürler...
Sezen ZINGIL 28.09.2017
3-11 Eylül 2017 tarihleri arasında 5 kişilik grubumuzla Balkanlar turuna katıldık. Bir haftalık gezimiz süresince Balkanların o eşsiz doğasını, yeşilin her tonunu hayranlıkla seyrettim. Seyahatimiz bitiminde arkadaşlarımda bende son derece memnun kaldık. Gezimiz süresince engin bilgisi ile bizleri aydınlatan rehberimiz Yılmaz OSMAN beye ve güvenli bir şekilde seyahatimizi sağlayan kaptanımız Mensur beye, organizasyonda emeği geçen tüm Lady Travel ailesine özellikle yardımlarından ötürü Tuğba hanıma teşekkür ederim.
Nilüfer Çelik 28.09.2017
16-23 Eylül /2017 tarihli İtalya turu,dolu dolu geçen bir turdu.italyan şoförlerimiz çok dikkatli ve saygılı idi.Tur rehberimiz Mehmet Bey çok donanımlı ve çok profesyonel idi.Lady Travel e bu gezi için çok teşekkür ederim.
Ayşe ÖZSÖY 28.09.2017
Sayin yetkili 3 Eylulde baslayan Balkanlar turuna iki aile dort kisi katildik.Cok guzel zaman gecirdik ,cok yerler gorduk gezinin planlanmasindan icraatinin sonuna kadar her ayrinti dusunulmus bu konuda tum sirali yetkililere tesekkur ederiz Tebrikler.Bize gezi boyunca mihmandarlik eden Uskuplu Mehmet Osmanin bu isi cok iyi yaptigini insanlarla olan diyalogunu davranis hal ve hareketlerini takdire sayan buldugumu da yazmak isterim, ayrica 2200 km yol boyunca aracimizi kullanan sofor Yoso Nikolovski nin araci emniyetli sekilde sakin ve kurallara tam uyarak kullanmasi da bizi ayrica mutlu etmistir .Sizlere tekrar tesekkur eder yeni gezilerde bulusmak uzere saygilar sunarim.Iyi calismalar.Necmi Altinsoy
Necmi ALTINSOY 15.09.2017
6-14 Eylül 2017 tarihlerinde eşimle birlikte katıldığımız Balkan turundan çok keyif aldık. Rehberimiz Talha ALİ'ye ve Ladytravel ailesine çok teşekkür ederiz.
Şahap EMİROĞLU 30.08.2017
merhaba,31/07-06/08 tarihleri arasındaki Balkan turunuza katıldık. Rezervasyon işlemlerindeki desteği için Sercan bey e .Tur rehberimiz Yılmaz Osman a eğlenceli,bilgili,yönetsel anlamdaki becerisi ve sıcakkanlı davranışları için teşekkür ederiz.Lady travel ile yaptığımız 4. turumuzda da çok eğlendik,çok gezdik,çok öğrendik.Herşey için teşekkürler..
Demet ATALAY / DERYA KAYA 29.08.2017
19/25 ağustos italya turumuzda bize rehberlik eden Mehmet beye enerjisi ve keyifli anlatımları için çok teşekkür ederiz. Ayrıca bize tur ile seyahati sevdiren ve sorunsuz tatil geçirmemizi sağlayan acente personeli Gülşah hanıma ayrıca çok teşekkür ederim.Çok mutlu döndük.
Töre ATALAY 29.08.2017
12/19 Ağustos tarihleri arasında firmanızla Benelüx turuna katıldık.Seyehatimiz boyunca herşey mükemmeldi, yüksek bir müşteri memnuniyeti ile geri döndük. Özellikle tur rehberimiz Sn.İlker Kazaz Beyefendiye, engin bilgisi,birebir hepimize olan ilgisi, alakası, nezaketi, tavsiyeleri için, nezdinizde teşekkürü bir borç biliriz.Saygılarımla
Ebru TİMUR 24.08.2017
Toplam 820 Adet Müşteri Yorumu Listelendi
Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.