Likya Turu

LİKYA TURU

GÖCEK & DALYAN da TEKNE TURU

Muhteşem bir hafta sonu tatili için sizleri bekliyoruz..

 


1.GÜN

Sabah saat 06.00 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 06.05 Karşıyaka Bostanlı İskele önü, 06.10 Karşıyaka Yunuslar, 06.15 Karşıyaka Anıt, 06.30 Bornova Ege Üniversitesi Hastane önü, 06.45 Lady Travel Genel Müdürlük önü, 07.00 Üçyol Pizza Pizza önü, 07.20 Üçkuyular Pamukkale Yazıhanesi Önü’nden siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Uygun bir tesiste kahvaltımızı aldıktan sonra Aydın,Çine,Muğla üzerinden keyifli bir yolculukla Gökova Körfezi’nin büyüleyen manzarasını seyrederek ülkemizde gizli kalmış doğallığını koruyabilmiş nadir yerlerden birisi olan Dalyan’a yol alıyoruz. Dalyan’a ulaştığımızda öğle yemeğimizi alıyor, sonrasında da Dalyan Tekne Turu’na (Ekstra) çıkıyoruz. Sazlıkların arasından bol bol fotoğraf çekimi yapıyor, Caunos Kral Mezarlarını, dünyaca ünlü Caretta – Caretta Kaplumbağalarının üreme yeri Mavi Bayrak Ödüllü İztuzu Plajını gezerek arzu eden misafirlerimizle yüzme molası veriyoruz. Yüzme molamızın ardından Sultaniye Kaplıcalarına gidiyor çamur banyosu ve kaplıcalardan yararlanma imkanı buluyoruz. Kaplıca ziyaretimizin ardından kendimizi ‘’Yeryüzünün cenneti acaba burasımıdır?’’ diyebileceğimiz kadar muhteşem güzellikte Yuvarlakçay da buluyoruz. Ağaçların arasında gizlenmiş gürül gürül akan çayın kenarında çay kahve molamız için serbest zaman alıyor ve çayın üzerinde salıncak keyfi yapıyoruz. Serbest zamanımızın ardından otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2.GÜN:

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra dileyen misafirlerimiz ile Fethiye’nin ve Göçek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza çıkıyoruz. Öğlen yemeğimiz de tekne de balık keyfi yapıyoruz. Tekne turumuzda Kızıl Ada, Göcek Adası, Tavşan Adası, Yassıcılar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası başlıca göreceğimiz yerler arasındadır. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında Akyaka’ya gitmek üzere yola çıkıyoruz. Küçük bir balıkçı kasabası olan Akyaka vardığımızda burada butik takı dükkanlarından alışveriş yapmak üzere serbest zaman alıyoruz burada geçen keyifli zamanımızın ardından siz değerli misafirlerimizle bir sonraki Lady Travel organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Tur Adı Fiyat

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları

* Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

* Seyahat Sigortası

* Otellerde 1 gece Yarım pansiyon konaklama


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Müze, Ören Yeri ve Milli Park ücretleri

* Tüm öğle yemekleri (Tekne Turlarında öğle yemekleri ücretsizdir)

* Molalarda ve Otellerde Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

* İlk gün alınan sabah kahvaltısı

* Tekne Turları


Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuklar Kalkış - Dönüş Tarihleri
Likya Turu - Lykia Göcek Resort Hotel'de konaklama

399,00 TRY

499,00 TRY

399,00 TRY
0 - 3 yaşa kadar 0 TRY
3 - 12 yaşa kadar 399 TRY
15 Ağustos - 16 Ağustos
Likya Turu - Lykia Göcek Resort Hotel'de konaklama

399,00 TRY

499,00 TRY

399,00 TRY
0 - 3 yaşa kadar 0 TRY
3 - 12 yaşa kadar 399 TRY
29 Ağustos - 30 Ağustos
Likya Turu - Lykia Göcek Resort Hotel'de konaklama

399,00 TRY

499,00 TRY

399,00 TRY
0 - 3 yaşa kadar 0 TRY
3 - 12 yaşa kadar 399 TRY
12 Eylül - 13 Eylül

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
İndirim Adı İndirim Tipi İndirim Alt Tipi İndirim Miktarı Satış Tarih Aralığı: Tur Kalkış Tarihi Aralığı
DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.