İspanya Endülüs'lü İzmir Çıkışlı

1.GÜN İZMİR - İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI - BARSELONA (PARK GUELL - GOTİK MAHALLE)

Sabah saat 06:30'da İzmir Adnan Menderes Havalimanı İÇ HATLAR terminalinde Lady Travel görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra TÜRK HAVA YOLLARI/AJET'e ait TK7517 sefer sayılı uçağımız ile 07:35'de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na hareket ediyoruz. Saat 08:50'de varışımızı takiben, yine TÜRK HAVA YOLLARI'na ait, TK1835 sefer sayılı uçağımız ile gerçekleştireceğimiz uçuşumuz ile 11:05'de Barselona'ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 12:55'de varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben turumuza başlıyoruz. Rehberlerimiz eşliğinde dileyen misafirlerimiz ile yapılacak panoramik Barselona şehir turunda Catalunya Meydanı, ünlü Passeig de Gracia Caddesi üzerindeki Pedrera, Batllo, Amatller, Lleo evleri, Montjuic, Cristobal Colon anıtı, Sagrada Familia Kilisesi görülecektir. Şehir turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Park Guell ve Gotik Mahalle turumuz. Barselona tarihinin başladığı yerdir “Gotik Mahalle”. Erken Roma ve Ortaçağ döneminde şehrin kendisini oluşturan “eski kent (Ciutat Vella)” günümüzde de Barselona'nın kalbi olmayı sürdürmektedir. Park Guell, Barselona'nın dünyaca ünlü sıra dışı parkıdır. 1910 yılında sanayici Eusebio Guell, şehrin üzerinde yükselen özel bir site yapması için ünlü mimar Gaudi'yi görevlendirmiştir. Park, Gaudi'nin ünlü Sagrada Familia eserinden sonraki en iddialı yapısıdır. Park Guell'de ortak bahçeleri bulunan, 60 evden meydana gelen bir site inşa edilmesi planlansa da proje boyunca evlerin yalnızca ikisi bitirilebilmiştir. Yarısı tamamlanabilen projenin iptalinin ardından bahçeler 1922 yılında park olarak halkın kullanımına açılmıştır. 1984'te UNESCO'nun Dünya Mirası Listesi'ne alınan ve farklı mimari tarzların çarpıcı uyumunu yansıtan parkta trencadis seramikleri, yılanı andıran bir bank, peri masallarını canlandıran pavyonlar, Gotik kemerler görülmeye değerdir. Turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Barselona yakınlarındaki otelimizde.


2.GÜN BARSELONA (GİRONA - FİGUERES - SALVADOR DALİ)

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimizin katılımı ile ekstra olarak yapılacak olan Girona, Figueres ve Salvador Dali Müzesi gezisi. Tur esnasında önce tarihi Girona şehrinde San Feliu kilisesi, Santa Maria katedrali meydanı, mimar Eiffel'in demir köprüsü ve Yahudi Mahallesi görüldükten sonra ressam Salvador Dali'nin yaşadığı Figueres'a varıyoruz. Figueres kasabasının Dali'ye tahsis ettiği, İspanya'nın en çok ziyaretçi çeken ikinci ama en ilginç müzesi olma özelliği taşıyan Teatro - Museo Dali gezimizin ardından Barselona'ya geri dönüş ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.


3.GÜN BARSELONA - VALENCİA - ALİCANTE

Sabah kahvaltımızın ardından otobüslerimiz ile Costa Blanca Sahillerine doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuzun ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik Valencia şehir turumuz. İspanya'nın 3. büyük şehri olan Valencia; mimar Calatrava'nın Sanat ve Bilim şehri adı altındaki bilim müzesi, tarihi merkezde Serranos kapısı, Basilica de la Virgen de los Desamparados, Katedral gibi tarihi yapılara ev sahipliği yapar. Bu güzel şehirde yapacağımız keyifli gezimizin ardından Alicante'ye doğru yolumuza devam ediyoruz. Alicante'de yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik şehir turunun ardından otelimize varış. Konaklama Alicante yakınlarındaki otelimizde.


4.GÜN ALİCANTE - GRANADA (ALHAMBRA GENERALİFE BAHÇELERİ)

Sabah kahvaltımızın ardından Endülüs Bölgesi'ne doğru yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından öğleden sonra Granada'ya varıyoruz. Varışımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile Granada ve Alhambra Sarayı'nın Generalife Bahçeleri turumuz. XII. ve XIII. yüzyılın izlerini bu günlere taşıyan Granada'da yapacağımız şehir turunun ardından, Dantel zarafetiyle oyulmuş mermerlerin arasından süzülen Alhambra Sarayı'nın Generalife Bahçeleri görülecektir. Turumuz sonrası konaklama Granada yakınlarındaki otelimizde.


5. GÜN GRANADA - SEVİLLA (ALCAZAR SARAYI) (FLAMENKO GECESİ)

Sabah kahvaltımızın ardından Sevilla'ya doğru yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından Sevilla'ya varış. Dileyen misafirlerimiz ile Sevilla'da yapacağımız panoramik şehir turunda Büyük Cami'nin minaresi olarak inşa edilen bugün aynı yerdeki Santa Maria Katedrali'nin çan kulesine dönüştürülen Giralda'sı, Altın Kule, ve Carmen Operası'ndaki rolü ile ünlenen 1929 yılından bu yana üniversite binası olarak kullanılan eski tütün fabrikası göreceğimiz yerlerden bir kaçı. Expo'1992 ile çehresi değişen şehirde fuar alanı ve her ülkenin fuar için kendi mimarisini ön plana çıkararak yaptığı pavyon binaları hayranlık uyandırıcı. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Alcazar Sarayı turumuza katılma imkanı. Mudejar tarzı veranda ve salonlarıyla adeta bir mücevheri andıran sarayda yapılacak gezimizin ardından otelimize transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimizle ekstra Flamenko gecesine katılma imkanı. Konaklama Sevilla yakınlarındaki otelimizde.


6. GÜN SEVİLLA - (CORDOBA) - MADRİD

Sabah kahvaltımızın ardından Madrid'e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde dileyen misafirlerimiz ile Cordoba gezimiz. Yapacağımız Cordoba şehir turunda şehrin önemli yapıları ve Musevi çarşıları göreceğimiz yerler arasındadır. Bir sanat medeniyetidir Endülüs... Şu an hala tüm ihtişamıyla ayakta duran Kurtuba Ulu Camii de bu sanat medeniyetinin canlı örneklerinden biridir. Arzu eden misafirlerimiz giriş ücretini ödeyerek yapımı 200 yıl süren ve Mekke Camii'nden sonra dünyanın en büyük Camii olan Kurtuba Camii'ni gezebilirler. Bu eserlerin işlemelerindeki incelik dünyada eşine az rastlanır niteliktedir. Cordoba'da geçirdiğimiz etkileyici saatlerin ardından Madrid'e doğru yolumuza devam ediyoruz. Konaklama Madrid'teki otelimizde.


7. GÜN MADRİD (TOLEDO)

Sabah kahvaltımızın ardından rehberlerimiz eşliğinde dileyen misafirlerimiz ile panoramik Madrid şehir turumuz. Yapacağımız şehir turunda göreceğimiz yerler arasında, şehrin en önemli yerlerinden Mayor Meydanı, Puerto Del Sol, Cibeles ve Neptunos alanları, Alcalas Girişi, Retrio Parkı, boğa güreşlerinin yapıldığı Plaza Ventas ve Atocha Tren Garı, Santiago Bernabeu Stadı, Gran Via ve Don Kişot Parkı, Kraliyet Sarayı bulunmaktadır. Şehir turunun ardından dileyen misafirlerimizin katılımı ile gerçekleştireceğimiz Toledo turumuz. Madrid'e 1,5 saat mesafede yer alan Toledo, 1986'dan beri UNESCO'nun tüm şehri açık hava müzesi olarak kabul ettiği dünyanın tek şehridir. Tarihte Müslümanlığın, Museviliğin ve Hıristiyanlığın bir arada yaşadığı kültür merkezi Toledo'da panoramik olarak görülecek yerler arasında; İspanya'nın en önemli katedrali olan Santa Maria (dışarıdan), Alcazar ve San Martin Köprüsü bulunmaktadır. Toledo'da geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından Madrid'e geri dönüş. Konaklama Madrid'teki otelimizde.


8.GÜN MADRİD - İSTANBUL (YENİ HAVALİMANI) - İZMİR

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman ve rehberlerimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için Madrid Havaalanı'na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra TÜRK HAVA YOLLARI'na ait, TK1358 sefer sayılı tarifeli uçuşumuz ile saat 14:35'de İstanbul Yeni Havalimanı'na hareket ediyoruz . Yerel saat ile 21:05'de varış ve TÜRK HAVA YOLLARI TK 2348 sefer sayılı 23:55'de kalkacak uçuşu ile İzmir’e hareket. Varış ve başka bir Lady Travel turunda buluşmak üzere vedalaşma 


Tur Adı Fiyat
İspanya Caliente Kültür Paketi / 4* Otellerde 190 Euro İndirimle 535 Euro yerine 345 €
İspanya Caliente Kültür Paketi / 4* Otellerde 190 Euro İndirimle 535 Euro yerine 345 €
Ekstra Turlarda 0-2 Yaş Ücretsiz, 2-12 Yaş Çocuklar % 30 İndirimli.
EKSTRA TURLAR :
1) Barselona, Madrid, ve Sevilla 3'lü Şehir Paketi € 145 .-
2) Girona- Figueres- Salvador Dali Müzesi € 85.-
3) Park Guell - Gotik Mahalle € 55.-
4) Granada ve Alhambra Genaralife Bahçeleri € 75.-
5) Toledo € 65.-
6) Cordoba € 45.-
7) Alcazar Sarayı € 65.-
345,00 EUR

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

-İZMİR / İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN / BARSELONA
MADRİD / İSTANBUL (YENİ HAVALİMANI) / İZMİR
TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE UÇUŞLAR
-ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLU MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI
-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER ARASI ULAŞIMLAR
ve İSPANYA’DA HAVAALANI TRANSFERLERİ
-PANORAMİK VALENCİA ve ALİCANTE ŞEHİR TURLARI
-BARSELONA YAKINLARINDA 2 GECE, ALİCANTE
YAKINLARINDA 1 GECE, GRANADA YAKINLARINDA 1 GECE,
SEVİLLA YAKINLARINDA 1 GECE ve MADRİD’DE
2 GECE ODA KAHVALTI (Continental) KONAKLAMA
-SEÇİLEN KATEGORİDE KALİTELİ OTELLER
-LADY TRAVEL REFAKATİ VE PROFESYONEL REHBERLİK

 


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 120
(YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)
-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN 50TL)
(uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır) -SEYAHAT İPTAL,
VİZE, SAĞLIK GÜVENCE PAKETİ: € 15 (70 yaş üzeri € 30.-)
-İSTEĞE BAĞLI TURLAR ve OTEL AKTİVİTELERİ
 


Notlar:

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI SINIRLI KONTENJAN İÇİN GEÇERLİ OLUP, SON
KAYIT TARİHİNDEN ÖNCE FİRMAMIZ TARAFINDAN SONLANDIRILABİLİR !..


DİĞER ŞEHİRLERDEN BAĞLANTI İMKANLARINI SORUNUZ !..

İSTEĞE BAĞLI EKSTRA TURLAR

1) Barselona, Madrid, ve Sevilla 3'lü Şehir Paketi € 145 .-
2) Girona- Figueres- Salvador Dali Müzesi  € 85.-
3) Park Guell - Gotik Mahalle € 55.-
4) Granada ve Alhambra Genaralife Bahçeleri € 75.-
5) Toledo € 65.-
6) Cordoba € 45.-
7) Alcazar Sarayı € 65.-

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 NOLU KÜLTÜR TURLARININ PAKET OLARAK ALINMASI HALİNDE

4* OTELLERDE MEGA PAKETE € 190 iNDiRiM

KAYIT ANINDA ALINMASI HALİNDE GEÇERLİDİR !..

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI SINIRLI KONTENJAN İÇİN GEÇERLİ OLUP,
SON KAYIT TARİHİNDEN ÖNCE FİRMAMIZ TARAFINDAN SONLANDIRILABİLİR !..


EKSTRA TURLARDA 0-2 YAŞ ÜCRETSİZ, 2-12 YAŞ %30 İNDİRİM

 


Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuklar Kalkış - Dönüş Tarihleri Bağlantı Noktaları
İspanya Endülüs'lü İzmir Çıkışlı - 3-2* Otellerde
899,00 EUR
539,00 EUR
1.149,00 EUR
789,00 EUR
899,00 EUR
539,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 519 EUR
17 Kasım - 24 Kasım İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Sabiha Gökçen Havalimanı
İspanya Endülüs'lü İzmir Çıkışlı - 4* Otellerde
949,00 EUR
559,00 EUR
1.204,00 EUR
814,00 EUR
949,00 EUR
559,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 529 EUR
17 Kasım - 24 Kasım İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Sabiha Gökçen Havalimanı

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
İndirim Adı İndirim Tipi İndirim Alt Tipi İndirim Miktarı Satış Tarih Aralığı: Tur Kalkış Tarihi Aralığı
DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.