İspanya Caliente Endülüs'lü Türk Havayolları ile İzmir Çıkışlı

ŞOK FIRSAT

8 GÜN BARSELONA, MADRİD ve ENDÜLÜS BİR ARADA

 

TÜRK HAVA YOLLARI İLE İZMİR'DEN İZMİR'E BARSELONA GİDİŞ, MADRİD DÖNÜŞ TARİFELİ UÇUŞLAR !..


1.GÜN PAZAR İZMİR - İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) - BARSELONA (FİGUERES - SALVADOR DALİ - BESALU)

Sabah saat 05:15'de İzmir Adnan Menderes Havalimanı İÇ HATLAR terminalinde Lady Travel görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra TÜRK HAVA YOLLARI/AJET'e ait TK7493 sefer sayılı uçağımız ile 06:50'de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na hareket ediyoruz. Saat 08:00'de varışımızı takiben, yine TÜRK HAVA YOLLARI/AJET'e ait, TK7712 sefer sayılı uçağımız ile gerçekleştireceğimiz uçuşumuz ile 09:30'da Barselona'ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 12:20'de varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben turumuza başlıyoruz. İlk olarak dileyen misafirlerimizin katılımı ile ekstra olarak yapılacak olan Figueres, Salvador Dali Müzesi ve Besalu turumuz. Tur esnasında ressam Salvador Dali'nin yaşadığı Figueres'a varıyoruz. Figueres kasabasının Dali'ye tahsis ettiği, İspanya'nın en çok ziyaretçi çeken ikinci ama en ilginç müzesi olma özelliği taşıyan Teatro - Museo Dali gezimizin ardından Fluvia Nehri üzerinde Ortaçağ’dan kalma kemerli taş köprüsü ile tanınan Besalu Kasabasına gidiyoruz. 12. yüzyıldan kalan ve yedi farklı kemer üzerine inşa edilmiş bu köprüden geçerek kısmen sağlam kalmış kale duvarları içerisindeki bu romantik Ortaçağ kasabasında yapacağımız gezinin ardından Barselona’ya dönüş ve otelimize yerleşme. Konaklama Barselona yakınlarındaki otelimizde.


2. GÜN PAZARTESİ BARSELONA (POBLE ESPANYOL - GOTİK MAHALLE)

Sabah kahvaltımızın ardından rehberimiz eşliğinde dileyen misafirlerimiz ile yapılacak panoramik Barselona şehir turunda Catalunya Meydanı, ünlü Passeig de Gracia Caddesi üzerindeki Pedrera, Batllo, Amatller, Lleo evleri, Montjuic, Cristobal Colon anıtı ve Sagrada Familia Kilisesi görülecektir. Şehir turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Poble Espanyol ve Gotik Mahalle turumuz. Gotik mahallede yapacağımız yürüyüş turunun ardından Poble Espanyol’a gidiyoruz. 1929 yılında Ulusal sergi için İspanya’nın mimarisini ve kültürün sergilemek amacıyla dönemin ünlü sanatçıları tarafından yapılmış olan köy, sonrasında gördüğü ilgi üzerine kalıcı olmasına karar verilmiştir. Böylece o gün bu gündür kocaman duvarların arasında, küçücük sokakları ile dikkat çeken ve içinde İspanya’ya ait turistik her şeyi bulabileceğiniz ve lezzetli yöresel yemekler deneyebileceğiniz şehrin en keyifli gezi noktalarından biri olmuştur. Gezilerimizin ardından konaklama Barselona yakınlarındaki otelimizde.


3.GÜN SALI BARSELONA - VALENCİA - ALİCANTE

Sabah kahvaltımızın ardından otobüslerimiz ile Costa Blanca Sahillerine doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuzun ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik Valencia şehir turumuz. İspanya'nın 3. büyük şehri olan Valencia; mimar Calatrava'nın Sanat ve Bilim şehri adı altındaki bilim müzesi, tarihi merkezde Serranos kapısı, Basilica de la Virgen de los Desamparados, Katedral gibi tarihi yapılara ev sahipliği yapar. Bu güzel şehirde yapacağımız keyifli gezimizin ardından Alicante'ye doğru yolumuza devam ediyoruz. Alicante'de yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik şehir turunun ardından otelimize varış. Konaklama Alicante yakınlarındaki otelimizde.


4.GÜN ÇARŞAMBA ALİCANTE - GRANADA (ALHAMBRA GENERALİFE BAHÇELERİ)

Sabah kahvaltımızın ardından Endülüs Bölgesi'ne doğru yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından öğleden sonra Granada'ya varıyoruz. Varışımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile Granada ve Alhambra Sarayı'nın Generalife Bahçeleri turumuz. XII. ve XIII. yüzyılın izlerini bu günlere taşıyan Granada'da yapacağımız şehir turunun ardından, Dantel zarafetiyle oyulmuş mermerlerin arasından süzülen Alhambra Sarayı'nın Generalife Bahçeleri görülecektir. Turumuz sonrası konaklama Granada yakınlarındaki otelimizde.


5.GÜN PERŞEMBE GRANADA - SEVİLLA (ALCAZAR SARAYI) (FLAMENKO GECESİ)

Sabah kahvaltımızın ardından Sevilla'ya doğru yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından Sevilla'ya varış. Dileyen misafirlerimiz ile Sevilla'da yapacağımız panoramik şehir turunda Büyük Cami'nin minaresi olarak inşa edilen bugün aynı yerdeki Santa Maria Katedrali'nin çan kulesine dönüştürülen Giralda'sı, Altın Kule, ve Carmen Operası'ndaki rolü ile ünlenen 1929 yılından bu yana üniversite binası olarak kullanılan eski tütün fabrikası göreceğimiz yerlerden bir kaçı. Expo'1992 ile çehresi değişen şehirde fuar alanı ve her ülkenin fuar için kendi mimarisini ön plana çıkararak yaptığı pavyon binaları hayranlık uyandırıcı. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Alcazar Sarayı turumuza katılma imkanı. Mudejar tarzı veranda ve salonlarıyla adeta bir mücevheri andıran sarayda yapılacak gezimizin ardından otelimize transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimizle ekstra Flamenko gecesine katılma imkanı. Konaklama Sevilla yakınlarındaki otelimizde.


6.GÜN CUMA SEVİLLA - (CORDOBA) - MADRİD

Sabah kahvaltımızın ardından Madrid'e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde dileyen misafirlerimiz ile Cordoba gezimiz. Yapacağımız Cordoba şehir turunda şehrin önemli yapıları ve Musevi çarşıları göreceğimiz yerler arasındadır. Bir sanat medeniyetidir Endülüs... Şu an hala tüm ihtişamıyla ayakta duran Kurtuba Ulu Camii de bu sanat medeniyetinin canlı örneklerinden biridir. Arzu eden misafirlerimiz giriş ücretini ödeyerek yapımı 200 yıl süren ve Mekke Camii'nden sonra dünyanın en büyük Camii olan Kurtuba Camii'ni gezebilirler. Bu eserlerin işlemelerindeki incelik dünyada eşine az rastlanır niteliktedir. Cordoba'da geçirdiğimiz etkileyici saatlerin ardından Madrid'e varış ve otelimize yerleşme. Konaklama Madrid'teki otelimizde.


7.GÜN CUMARTESİ MADRİD (TOLEDO)

Sabah kahvaltımızın ardından rehberlerimiz eşliğinde dileyen misafirlerimiz ile panoramik Madrid şehir turumuz. Yapacağımız şehir turunda göreceğimiz yerler arasında, şehrin en önemli yerlerinden Mayor Meydanı, Puerto Del Sol, Cibeles ve Neptunos alanları, Alcalas Girişi, Retrio Parkı, boğa güreşlerinin yapıldığı Plaza Ventas ve Atocha Tren Garı, Santiago Bernabeu Stadı, Gran Via ve Kraliyet Sarayı bulunmaktadır. Şehir turunun ardından dileyen misafirlerimizin katılımı ile gerçekleştireceğimiz Toledo turumuz. Madrid'e 1,5 saat mesafede yer alan Toledo, 1986'dan beri UNESCO'nun tüm şehri açık hava müzesi olarak kabul ettiği dünyanın tek şehridir. Tarihte Müslümanlığın, Museviliğin ve Hıristiyanlığın bir arada yaşadığı kültür merkezi Toledo'da panoramik olarak görülecek yerler arasında; İspanya'nın en önemli katedrali olan Santa Maria (dışarıdan), Alcazar ve San Martin Köprüsü bulunmaktadır. Toledo'da geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından Madrid'e geri dönüş. Konaklama Madrid'teki otelimizde.


8. GÜN PAZAR MADRİD - İSTANBUL (YENİ HAVALİMANI) - İZMİR

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman ve rehberlerimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için Madrid Havaalanı'na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra TÜRK HAVA YOLLARI'na ait, TK1860 sefer sayılı tarifeli uçuşumuz ile saat 18:20'de İstanbul Yeni Havalimanı'na hareket ediyoruz . Yerel saat ile 23:30'da varış ve TÜRK HAVA YOLLARI TK 2354 sefer sayılı 01:35'de kalkacak uçuşu ile İzmir’e hareket. Varış ve başka bir Lady Travel turunda buluşmak üzere vedalaşma.


Tur Adı Fiyat
İspanya Kültür Paketi / 4-3* Otellerde 240 Euro İndirimle 535 Euro yerine 295 Euro
İspanya Kültür Paketi / 4-3* Otellerde KAYIT ESNASINDA PAKET OLARAK ALINDIĞI TAKDİRDE 240 Euro İndirimle 535 Euro yerine 295 Euro

0-2 Yaş ücretsiz, 2-12 yaş % 30 indirimli

(1) BARSELONA, MADRİD ve SEVİLLA ÜÇLÜ ŞEHİR PAKETİ € 145.-
(2) BESALU - FİGUERES - SALVADOR DALİ MÜZESİ € 85.-
(3) POBLE ESPANYOL - GOTİK MAHALLE € 55.-
(4) GRANADA ve ALHAMBRA GENARALİFE BAHÇELERİ € 75.-
(5) TOLEDO € 65.-
(6) CORDOBA € 45.-
(7) ALCAZAR SARAYI € 65.-
*Tüm kültür ve eğlence paket indirimleri kayıt anında alınması durumunda geçerlidir.
295,00 EUR

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

-İZMİR / İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) / BARSELONA ve

MADRİD / İSTANBUL (YENİ HAVALİMANI) / İZMİR

TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE UÇUŞLAR

-ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLU MESLEKİ

SORUMLULUK SİGORTASI  -PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER

ARASI ULAŞIMLAR ve İSPANYA’DA HAVAALANI TRANSFERLERİ

-PANORAMİK VALENCİA ve ALİCANTE ŞEHİR TURLARI

-BARSELONA YAKINLARINDA 2 GECE, ALİCANTE

YAKINLARINDA 1 GECE, GRANADA YAKINLARINDA 1 GECE,

SEVİLLA YAKINLARINDA 1 GECE ve MADRİD’DE

2 GECE ODA KAHVALTI (Continental) KONAKLAMA

-SEÇİLEN KATEGORİDE KALİTELİ OTELLER

-LADY TRAVEL REFAKATİ VE PROFESYONEL REHBERLİK


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 135

(YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)

-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN 50 TL)

(uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır) -SEYAHAT İPTAL,

VİZE, SAĞLIK GÜVENCE PAKETİ: € 15 (70 yaş üzeri € 30.-)

-İSTEĞE BAĞLI TURLAR ve OTEL AKTİVİTELERİ


İsteğe Bağlı Ekstra Turlar:

(1)BARSELONA, MADRİD ve SEVİLLA ÜÇLÜ ŞEHİR PAKETİ...................    € 145.-

(2)BESALU - FİGUERES - SALVADOR DALİ MÜZESİ...............................      € 85.-

(3)POBLE ESPANYOL - GOTİK MAHALLE ................................................ € 55.-    

(4)GRANADA ve ALHAMBRA GENARALİFE BAHÇELERİ .....................        € 75.-

(5)TOLEDO .............................................................................................             € 65.-

(6)CORDOBA ........................................................................................               € 45.-

(7)ALCAZAR SARAYI ............................................................................  € 65.-

 

MEGA PAKETTE

KAYIT ANINDA ALINMASI HALİNDE GEÇERLİDİR !..

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 NOLU

KÜLTÜR TURLARININ PAKET OLARAK ALINMASI HALİNDE

4-3* OTELLERDE MEGA PAKETE € 240 iNDiRiM


Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuklar Kalkış - Dönüş Tarihleri Bağlantı Noktaları
İspanya Caliente Endülüs'lü Türk Havayolları ile İzmir Çıkışlı - 3-2* Otellerde
949,00 EUR
699,00 EUR
1.199,00 EUR
949,00 EUR
949,00 EUR
699,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 679 EUR
16 Ağustos - 23 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı
İspanya Caliente Endülüs'lü Türk Havayolları ile İzmir Çıkışlı - 4-3* Otellerde
1.019,00 EUR
749,00 EUR
1.274,00 EUR
1.004,00 EUR
1.019,00 EUR
749,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 719 EUR
16 Ağustos - 23 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı
İspanya Caliente Endülüs'lü Türk Havayolları ile İzmir Çıkışlı - 3-2* Otellerde
949,00 EUR
699,00 EUR
1.199,00 EUR
949,00 EUR
949,00 EUR
699,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 679 EUR
13 Eylül - 20 Eylül İzmir Adnan Menderes Havalimanı
İspanya Caliente Endülüs'lü Türk Havayolları ile İzmir Çıkışlı - 4-3* Otellerde
1.019,00 EUR
749,00 EUR
1.274,00 EUR
1.004,00 EUR
1.019,00 EUR
749,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 719 EUR
13 Eylül - 20 Eylül İzmir Adnan Menderes Havalimanı

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
İndirim Adı İndirim Tipi İndirim Alt Tipi İndirim Miktarı Satış Tarih Aralığı: Tur Kalkış Tarihi Aralığı
DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.