İskandinavya ve Fiyordlar İzmir Hareketli

İSKANDİNAVYA ve FİYORDLAR

SUNEXPRESS H.Y. KALİTESİ İLE İZMİR-STOCKHOLM,

KOPENHAG-İZMİR AKTARMASIZ DİREKT UÇUŞLAR !

TÜM TURLAR+1 AKŞAM YEMEĞİ DAHİL !..

1 GECE LÜKS GEMİDE KONAKLAMA


1.GÜN PERŞEMBE İZMİR - STOCKHOLM

Çarşamba'yı Perşembe'ye bağlayan gece yarısını 4 saat  geçerken, saat 04:00'de İzmir Adnan Menderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali'nde Lady Travel görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUN EXPRESS HAVAYOLLARI'na ait, XQ934 sefer sayılı Boeing 737-800 tipi uçağımız ile gerçekleştireceğimiz AKTARMASIZ DİREKT uçuşumuz ile 06:00'da Stockholm'e hareket ediyoruz. Varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben bizi bekleyen otobüslerimiz ile Stockholm şehir turumuz. Yılın 12 ayını capcanlı ve hareketli geçiren bu şehir, İskandinavya'nın en büyük ülkesi İsveç'in en büyük şehridir ve bölgenin kalbinde ulaşım ağının merkezinde yer alır. Kraliyet Sarayı, Kunqsrad Parkı, Ulusal Tiyatro Binası ve Belediye Sarayı turumuz sırasında göreceğimiz yerler arasında. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Stockholm yakınlarındaki otelimizde.

 


2.GÜN CUMA STOCKHOLM - DROTTNINGHOLM SARAYI

Sabah kahvaltımızın ardından tarihi 18. yüzyıla dayanan barok mimari tarzında yapılmış Drottningholm Sarayı'na bir gezi düzenliyoruz. İsveç kraliyet ailesinin özel konutu olan Saray; Stockholm'ü ziyaret eden turistlerin gözde mekanları arasındadır. Öğleden sonra geri dönüş ve serbest zaman. Konaklama Stockholm yakınlarındaki otelimizde.

 


3.GÜN CUMARTESİ STOCKHOLM - OSLO

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve İsveç'in pastoral manzaraları eşliğinde yapacağımız yolculuğumuzun ardından Oslo'ya ulaşıyoruz. Oslo gelişmişliğin simgesi haline gelmiş, huzur ve sakinliğin temsilcisi, Norveç'in başkenti. Otelimize transfer ve dinlenmek için serbest zaman. Konaklama Oslo yakınlarındaki otelimizde.

 


4.GÜN PAZAR OSLO - GEİLO

Sabah kahvaltımızın ardından Viking başkenti olarak bilinen Oslo'da panoramik şehir turumuz. 2000 yılında 1000. yılını kutlayan bu şehirde yapacağımız şehir turumuz sırasında görülecek yerler arasında, Meclis Binası, Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Vigeland Park, Kraliyet Sarayı, Belediye Sarayı ve Frogner Parkı yer almaktadır. Dünyaca ünlü heykeltıraş Gustov Vigeland'ın 192 heykelinin bulunduğu park sizleri büyüleyecek. Şehir turumuzun ardından serbest zaman.  Öğleden sonra Oslo'dan ayrılıyor ve güzel manzaralar eşliğinde Geilo'ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Konaklama Geilo yakınlarındaki otelimizde.


5.GÜN PAZARTESİ GEİLO - BERGEN

Sabah kahvaltımızın ardından Bergen'e doğru yola çıkıyoruz. Norveç'in doğal güzelliklerini görerek Bergen'e varış panoramik şehir turumuz. Genç görünümlü tarihi bir şehirdir Bergen. Ayakları denize başı yüksek dağları ile gökyüzüne uzanır. Kalbi ise muhteşem fiyort manzaraları ve sunduğu atmosfer ile ziyaretçilerine etkileyici saatler geçirtmek için çarpar. Bergen'de yapacağımız panoramik şehir turumuzda görülecek yerler arasında Bergen Limanı, Hansa Birliği Mahallesi, Eski Saray Binası, Belediye Sarayı, Balık Pazarı bulunmaktadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer. Konaklama Bergen yakınlarındaki otelimizde.

 
 


6.GÜN SALI BERGEN - GUDVANGEN - FLAM - GOL

Sabah kahvaltımızın ardından özel otobüsümüzle Gudvangen'e hareket ediyoruz. Gudvangen- Flam arası Norveç'in en uzun ve en derin fiyordu olan Sognefjord'da tekne ile bir fiyort gezintisi yaptıktan sonra Flam ve Myrdal arası Flaambanen özel manzara treni ile dağlarda hoş bir gezintiye çıkıyoruz. Gezilerimizi tamamladıktan sonra otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Gol yakınlarındaki otelimizde.

 


7.GÜN ÇARŞAMBA GOL - OSLO - GEMİ YOLCULUĞU

Sabah kahvaltımızın ardından Oslo'ya hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından Oslo'ya varış, serbest zaman ve Oslo limanına transfer. Akşamüzeri gemi ile Oslo'dan Kopenhag'a hareket. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

 


8.GÜN PERŞEMBE KOPENHAG - İZMİR

Sabah gemimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Kopenhag'dayız. Varışımızı takiben, özel otobüsümüz ve rehberimiz ile panoramik Kopenhag şehir turumuz. 1996 Avrupa kültür başkenti Kopenhag, rokokodan modern mimariye uzanan kent dokusu ve Avrupa gemiciliğinin kavşak noktası limanı ile Danimarka'nın dünyaya açılan penceresidir. Yapacağımız panoramik şehir turumuzda Kraliçe II. Margrethe'nin yaşadığı büyüleyici Amalienborg Sarayı, Yuvarlak Kule ve şehrin çan kuleleri, Kopenhag'ın Andersen Masallarından çıkıp gelen simgesi “Küçük Denizkızı” heykeli ve turistik Nyhavn Limanı, Kraliyet Tiyatrosu ve Danimarka Parlamentosu, Christinborg Kalesi, Black Diamond, Langelinie Limanı göreceğimiz yerler arasında. Şehirde vereceğimiz serbest zamanın ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Kopenhag Havalimanına hareket. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUN EXPRESS HAVAYOLLARI'na ait, XQ 925 sefer sayılı AKTARMASIZ DİREKT uçuşumuz ile saat 19:10'da İzmir'e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 23:35'de İzmir'e varış ve başka bir Lady Travel turunda buluşmak üzere vedalaşma.

 


Tur Adı Fiyat

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

-İZMİR / STOCKHOLM ve KOPENHAG / İZMİR ARASI

SUN EXPRESS HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE UÇUŞLAR

-ALAN ve UÇUŞ GÜVENLİK VERGİLERİ -ZORUNLU MESLEKİ

SORUMLULUK SİGORTASI -STOCKHOLM ve KOPENHAG

HAVAALANI TRANSFERLERİ,

-OSLO YAKINLARINDA 1 GECE, GOL YAKINLARINDA

1 GECE, BERGEN YAKINLARINDA 1 GECE, STOCKHOLM

YAKINLARINDA 2 GECE, GEİLO YAKINLARINDA 1 GECE 

1.SINIF/4* LÜKS OTELLERDE ODA KAHVALTI KONAKLAMA

-OSLO / KOPENHAG ARASI LÜKS GEMİDE 1 GECE

KAHVALTI + AKŞAM YEMEĞİ KONAKLAMA

-OTELLER ve GEMİDE ALINACAK SABAH KAHVALTILARI

-PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM ŞEHİR TURLARI

-PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM GEZİLER

-LADY TRAVEL REFAKATİ VE PROFESYONEL REHBERLİK


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 135
(YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)
-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN 50 TL)
(uçuştan önce müşterimizce bankaya yatırılmalıdır)
-SEYAHAT İPTAL, VİZE, SAĞLIK GÜVENCE PAKETİ : € 20
(70 yaş üzeri € 40) -İSTEĞE BAĞLI TURLAR & OTEL AKTİVİTELERİ


Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuklar Kalkış - Dönüş Tarihleri Bağlantı Noktaları
İskandinavya ve Fiyordlar İzmir Hareketli - 4* Oteller ve Gemide
1.699,00 EUR
1.349,00 EUR
2.129,00 EUR
1.779,00 EUR
1.699,00 EUR
1.349,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 1249 EUR
18 Haziran - 25 Haziran İzmir Adnan Menderes Havalimanı
İskandinavya ve Fiyordlar İzmir Hareketli - 4* Oteller ve Gemide
1.699,00 EUR
1.399,00 EUR
2.129,00 EUR
1.829,00 EUR
1.699,00 EUR
1.399,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 1299 EUR
09 Temmuz - 16 Temmuz İzmir Adnan Menderes Havalimanı
İskandinavya ve Fiyordlar İzmir Hareketli - 4* Oteller ve Gemide
1.699,00 EUR
1.399,00 EUR
2.129,00 EUR
1.829,00 EUR
1.699,00 EUR
1.399,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 1299 EUR
30 Temmuz - 06 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
İndirim Adı İndirim Tipi İndirim Alt Tipi İndirim Miktarı Satış Tarih Aralığı: Tur Kalkış Tarihi Aralığı
DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.