Büyük Britanya İzmir Hareketli Kurban Bayramı

KURBAN BAYRAMI’nda !

BEKLENEN SÜPER PROGRAM

EDİNBURG - LONDRA ARASI TREN YOLCULUĞU FİYATA DAHİL ! ​

SUNEXPRESS HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE İZMİR'DEN İZMİR'E LONDRA GİDİŞ, LONDRA DÖNÜŞ AKTARMASIZ DİREKT UÇUŞLAR !


31 TEMMUZ 2020 CUMA İZMİR - LONDRA-LİVERPOOL

Sabah saat 08:25'de İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Lady Travel görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUNEXPRESS HAVA YOLLARI'na ait XQ884 sefer sayılı uçağımız ile saat 10:25'de AKTARMASIZ DİREKT Londra Luton Havalimanı’na hareket ediyoruz. Yerel saat ile 12:30'da inişimizi ve pasaport kontrolünü takiben Liverpool’a doğru yola çıkıyoruz. Adına futbol kulübü ile aşina olduğumuz bu şehrin tarihi, kültürel ve turistik özelliklerini keşfetme zamanı. Şehre varışımızı takiben otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Liverpool yakınlarındaki otelimizde.

 


01 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ LİVERPOOL (MANCHESTER) - LEEDS

Sabah kahvaltımızın ardından dünya müzik endüstrisinin gelmiş geçmiş en efsanevi müzik grubu Beatles’ın doğduğu şehir olan Liverpool’da şehir turumuz. 2007 yılında 800. yaş gününü kutlayan bu şehir, 2008 yılında Avrupa Kültür Başkenti olmuştur. Şehir turumuzda görülecek yerler arasında Liverpool Müzesi, William Brown Caddesi üzerinde olan Dünya Müzesi, Şehir Kütüphanesi, Walker Sanat Galerisi bulunmaktadır. Şehir turumuzun ardından Liverpool’dan ayrılarak Leeds’e hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimizle Manchester turumuz. Manchester, 9 yönetim bölgesine ayrılmış olan İngiltere'nin Kuzeybatı Bölgesi'nde bulunur. Kuzey İngiltere'nin Başkenti olarak nitelendirilen Manchester en önemli sanat, medya, yüksek öğrenim ve ticaret merkezlerinden biridir. Manchester turumuzda Manchester Katedrali, Manchester United Futbol Stadyumu görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Leeds'e devam ediyoruz. Otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Leeds yakınlarındaki otelimizde.

 


02 AĞUSTOS 2020 PAZAR LEEDS (YORK) - GLASGOW

Sabah kahvaltımızın ardından şehir turumuz. Leeds güzel binaları, hareketli gece hayatı ve çok çeşitli alışveriş merkezleri sayesinde her yıl 11 milyonu aşkın turist çekmektedir. Leeds Shopping Plaza and The Light, Victoria Quarter, Town Hall, Cardeldale Endüstri Müzesi, Phoenix Dans Theatre ve Temple Newsam House görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından şehirden ayrılıyor ve Glasgow'a doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimizle York turumuz. Bu turumuzda görülecek yerler arasında The Minster Katedrali, en ünlü yapıtlar York Minster, Yorkshire Müzesi ve bahçeleri bulunmaktadır. York şehri Ouse Nehri ve Foss Irmağı ile bölünmüş ve İngiltere'nin ortaçağdan kalma en uzun duvarlarıyla çevrilidir. Bu güzel turumuzun ardından Glasgow'a varış ve otelimize yerleşme. Konaklama Glasgow yakınlarındaki otelimizde.

 


03 AĞUSTOS 2020 PAZARTESİ GLASGOW (STIRLING KALESİ & LOCH LOMOND TURU)

Sabah kahvaltımızın ardından yapacağımız Glasgow şehir turumuzda George Meydanı, Modern Sanat Galerisi, Buchanan Caddesi, Büyük Katedral ve Necropolis, Tolbooth Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman. Ardından dileyen misafirlerimiz ile Stirling Kalesi ziyaretimiz. Stirling Kalesi, haşmetli konumu ve etkileyici mimarisi ile İskoçya'nın görkemli kalelerinden biridir. Stirling ovasına hakim olmanın verdiği keyif tüm yorgunluğunuzu alacaktır. Ayrıca tepeye varıncaya dek değişik katlardaki salonlarda audio-visuel olarak zengin tarihi bilgiler sergilenmektedir. Kale turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ile İskoçya'nın ünlü gölleri arasında yer alan Lonch Lomond’da keyifli saatler ve tekne turumuz. Turumuzun ardından konaklama otelimizde.

 


04 AĞUSTOS 2020 SALI GLASGOW ( WHISKY TADIM TURU) - EDİNBURGH

Sabah kahvaltımızın ardından Edinburgh’a doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde dileyen misafirlerimizle Whisky Tadım turumuz. Edinburgh’a varışımızı takiben şehir turumuz. Edinburgh, İskoçya'nın 1437 yılından beri başkentidir. Glasgow'dan sonra ülkenin ikinci büyük kenti olan Edinburgh Avrupa'nın en güzel görünümlü kentlerinden biri olarak kabul edilir. Şehir turumuzda Edinburgh Kalesi, Kraliyet Sarayı, Parlamento Binası, Milli Galeri görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzu takiben otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Edinburgh'taki otelimizde.

 


05 AĞUSTOS 2020 ÇARŞAMBA EDİNBURGH - LONDRA

Sabah kahvaltımızın ardından Tren istasyonuna transfer ve tren yolculuğumuz ile Londra'ya hareket. Doyumsuz manzaralar eşliğinde yapacağımız yaklaşık 4,5 saatlik yolculuğumuzun ardından Londra’ya varış ve şehir turumuz. Yapılacak şehir turumuzda Big Ben, Thames Nehri, Picadilly Meydanı, Leicester Square, Amiral Nelson Anıtı, Trafalgar Meydanı, Milli Müze, Madame Tussauds Müzesi panoramik olarak görülecektir. Şehir turumuzun ardından Londra'daki otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Londra'daki otelimizde.

 


06 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE LONDRA (OXFORD & BICESTER OUTLET)

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle Oxford & Bicester Outlet turumuz. Bu turumuzda önce Oxford Üniversitesi'nin bulunduğu kent Oxford'a doğru yola çıkıyoruz. Oxford kentinin ilginç atmosferinde yapacağımız gezinin bitiminde Londra'ya dönüş yolunda Bicester Outlet’te alışveriş imkanı. Londra'ya dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 


07 AĞUSTOS 2020 CUMA LONDRA (MADAME TUSSAUDS & LONDON EYE)

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle Londra'yı daha yakından tanıma fırsatı bulacağınız Madame Tussauds - London Eye turumuz. Bu turumuzda Thames Nehri kıyısında bulunan dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme, ardından pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madam Tussauds Müzesi'ni gezme imkanı bulacaksınız. Rehberimizin belirleyeceği saatte Luton Havalimanı’na transfer. SUNEXPRESS HAVA YOLLARI'na ait XQ 885 sefer sayılı uçağımız ile saat 00:30'da AKTARMASIZ DİREKT İzmir’e hareket ediyoruz. Varış ve başka bir Lady Travel turunda buluşmak üzere vedalaşma.

 


Tur Adı Fiyat
Büyük Britanya Kültür Paketi / 4-3* Otellerde 95 Euro İndirimle 520 Euro Yerine 425 Euro
Büyük Britanya Kültür Paketi / 4-3* Otellerde KAYIT ESNASINDA PAKET OLARAK ALINDIĞI TAKDİRDE 95 Euro İndirimle 520 Euro Yerine 425 Euro
0-4 Yaş Ücretsiz
(1) STİRLİNG KALESİ VE LOCH LOMOND € 130 (4-12 YAŞ € 110)
(2) YORK € 75 (4-12 YAŞ € 60)
(3) MANCHESTER € 75 (4-12 YAŞ € 60)
(4) MADAME TUSSAUDS- LONDON EYE € 130 (4-12 YAŞ € 110)
(5) OXFORD & BICESTER OUTLET € 110 (4-12 YAŞ € 100)

Paket Harici İsteğe Bağlı Whisky Tadım Turu € 55
425,00 EUR

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

-İZMİR / LONDRA / İZMİR ARASI SUNEXPRESS HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE UÇUŞLAR   

-ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLU MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLERARASI ULAŞIMLAR ve YURTDIŞINDA HAVAALANI TRANSFERLERİ

-PANORAMİK EDİNBURGH, GLASGOW, LEEDS, LİVERPOOL ve LONDRA 5 ADET ŞEHİR TURU  -EDİNBURGH / LONDRA ARASI TREN BİLETİ(2.SINIF)

-EDİNBURGH YAKINLARINDA 1 GECE, GLASGOW YAKINLARINDA 2 GECE -LEEDS YAKINLARINDA 1 GECE,  LİVERPOOL YAKINLARINDA 1 GECE, LONDRA'DA 2 GECE  ODA KAHVALTI KONAKLAMA

-SEÇİLEN KATEGORİDE KALİTELİ OTELLER

-LADY TRAVEL REFAKATİ VE PROFESYONEL REHBERLİK


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

-BİRLEŞİK KRALLIK VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 215

(İZMİR BAŞVURU) (YEŞİL PASAPORTA DA VİZE UYGULAMASI VARDIR)

-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN 50 TL)

(uçuştan önce müşterimizce bankaya yatırılmalıdır)

-SEYAHAT İPTAL, VİZE, SAĞLIK GÜVENCE PAKETİ : € 20

(70 yaş üstü € 40) -İSTEĞE BAĞLI TURLAR ve OTEL AKTİVİTELERİ


İsteğe Bağlı Ekstra Turlar:

(1)STİRLİNG KALESİ VE LOCH LOMOND  € 130 (4-12 YAŞ € 110)

(2)YORK                                                               € 75 (4-12 YAŞ € 60)

(3)MANCHESTER                                              € 75 (4-12 YAŞ € 60)

(4)MADAME TUSSAUDS- LONDON EYE  € 130 (4-12 YAŞ € 110)

(5)OXFORD & BICESTER OUTLET                € 110 (4-12 YAŞ € 100)

 

5 ADET KÜLTÜR TURUNUN KAYIT ANINDA PAKET OLARAK ALINMASI

HALiNDE EKSTRA TURLARDA ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

4-3* OTELLERDE € 95 İNDİRİM


Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuklar Kalkış - Dönüş Tarihleri Bağlantı Noktaları
Büyük Britanya İzmir Hareketli Kurban Bayramı - 2* Otellerde
1.399,00 EUR
999,00 EUR
2.044,00 EUR
1.644,00 EUR
1.399,00 EUR
999,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 979 EUR
31 Temmuz - 07 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Büyük Britanya İzmir Hareketli Kurban Bayramı - 4-3* Otellerde
1.459,00 EUR
1.059,00 EUR
2.134,00 EUR
1.734,00 EUR
1.459,00 EUR
1.059,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 1029 EUR
31 Temmuz - 07 Ağustos İzmir Adnan Menderes Havalimanı

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
İndirim Adı İndirim Tipi İndirim Alt Tipi İndirim Miktarı Satış Tarih Aralığı: Tur Kalkış Tarihi Aralığı
DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.