5 Ülke 6 Şehir İzmir'den Direkt SÖMESTRE

21 OCAK 2020 SALI İZMİR - FRANKFURT - LÜKSEMBURG

Sabah saat 06:00'da İzmir Adnan Menderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali Lady Travel kontuarında buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra CORENDON HAVA YOLLARI'na ait, XC 3505 sefer sayılı AKTARMASIZ DİREKT uçağımız ile 08:00'de Frankfurt'a hareket ediyoruz. Varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Frankfurt panoramik şehir turumuz. Almanya'da farklı ulusları aynı çatı altında buluşturan, kıtanın en büyük finans merkezi sıfatını taşıyan, sürprizlerle dolu Goethe'nin şehri Frankfurt'da yapacağımız şehir turunda şehrin tarihi merkezi Römerberg, St.Bartholomaus Katedrali, Main Nehri, Goethe Evi göreceklerimiz arasındadır. Vereceğimiz serbest zamanın ardından Lüksemburg'a doğru yola çıkıyoruz. Kuzeyin Cebelitarık'ı diye adlandırılan doğal kale görünümündeki Lüksemburg'da yapacağımız şehir tanıtım turumuzda; panoramik olarak Kirschberg platosuna kurulu yeni şehir ve AB binaları dışında tarihi merkezdeki dükalık sarayı, meclis ve bakanlık binaları, Anayasa, II.Guillaume ve Silah meydanları, Adolphe Köprüsü, Notre Dame katedrali görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Lüksemburg'daki otelimizde.

 


22 OCAK 2020 ÇARŞAMBA LÜKSEMBURG - (METZ) - PARİS

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Metz gezimiz için Metz'e hareket. Fransa'nın kuzeydoğusunda Lorraine Bölgesi’nin merkezidir Metz. Birçok Ortaçağ anıtı ve kentin surları ile etkileyici bir tarihi doku, yemyeşil bir doğa ve nehir boyunca uzanan bu şehirde yapacağımız panoramik turun ardından Paris'e doğru yola çıkıyoruz. Paris'e varışımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Paris panoramik şehir turumuz. Rivoli Caddesi, Vendome Meydanı, Notre Dame Kilisesi, Eiffel Kulesi, Zafer Anıtı, Opera Binası, Louvre Müzesi, Orsay Müzesi, Concorde Meydanı, Champs Elysees, Trocadero Meydanı şehir turumuz sırasında göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Paris'teki otelimizde.

 


23 OCAK 2020 PERŞEMBE PARİS (NOTRE DAME - EIFFEL) (SEINE NEHRİ - MONTMARTRE - SACRE COEUR)

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte yarım günlük Notre Dame Katedrali, Eiffel Kulesi gezimiz. Bu turumuzda, Gotik mimarinin en önemli eserlerinden sayılan Victor Hugo'nun ünlü “Notre Dame'ın Kamburu” eserine de ilham kaynağı olan Notre Dame Katedrali'ne gidiyoruz. Yangın nedeni ile yeniden inşaası gündemde olan katedrali dışarıdan görüyor ve ardından Eiffel Kulesi'nin 2. katına çıkış ve serbest zaman. Bu noktada kahvenizi yudumlarken şehrin muhteşem manzaralarını izleme imkanı. Öğleden sonra yine dileyen misafirlerimiz ile birlikte yarım günlük Seine Nehri, Montmartre Tepesi, Sacré - Coeur gezimize katılıyoruz. Nehirdeki tekne gezimizin ardından günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen Montmartre Tepesi'ne gideceğiz. Burada Sacré - Coeur'ü (Kutsal Kalp Kilisesi) gördükten sonra, ressamların mekan tuttuğu Tertre Meydanı'nda kısa bir serbest zaman veriyoruz. Molanın ardından otellerimize dönüş. Konaklama Paris'teki otelimizde.

 


24 OCAK 2020 CUMA PARİS (DİSNEYLAND / LİDO SHOW )

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile tam gün Disneyland Turu (Disneyland turuna ücretsiz katılma imkanını sorunuz); Bu turumuzda otobüslerimiz ile ulaşacağımız Disneyland Paris Theme Parc'ta Walt Disney'in ünlü kahramanları sizleri bekliyor, Pamuk Prenses, Pinokyo, Peter Pan gibi masal kahramanları ile karşılaşabilmek, muhteşem fil Jumbo'nun kanatlarında havalanmak ve Karayip Korsanları'nın hazinelerinin korunduğu mağaralarda dolaşabilmek, hayaletler şatosunda gizem ve korkuyu yaşayabilmek, uzay gemisi ile uzayda seyahat etmek için işte size unutulmaz bir fırsat. Akşam saatlerinde otobüslerimiz ile geri dönüş yolculuğu. Akşam dileyen misafirlerimiz ile Paris gecelerinin dünyaca ünlü kabaresi Lido'da şampanya eşliğinde muhteşem Lido Show'u izleme imkanı ve Paris «by night» turu. Konaklama Paris'teki otelimizde.

 


25 OCAK 2020 CUMARTESİ PARİS - BRÜKSEL (BRUGGE)

Sabah kahvaltımızın ardından Brüksel'e doğru yola çıkıyoruz. Şehre varışımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Brüksel şehir tanıtım turumuz. Şehir turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Atomium ve Heysel Stadyumu görülecek yerler arasındadır. Brüksel'de vereceğimiz serbest zamanın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Brugge turumuz için hareket ediyoruz. Kuzeyin Venedik'i olarak bilinen Brugge - Bruges, Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biridir. Ortaçağda en parlak dönemini yaşayan Avrupa ticaretinin vazgeçilmez limanlarından olan şehir, aynı zamanda Burgonya Dükalığı'na da başkentlik yapmıştır. Kanalları, iyi korunmuş binaları, Burg ve Markt meydanları, Beffroi, Kutsal Kan Kilisesi, 14.yy dan kalma belediyesi ile kendinizi bir film setinde ya da masal diyarında hissedeceğiniz, 2000 yılında UNESCO Dünya Mirası listesine girmiş bu şehirde geçireceğimiz serbest zamanın ardından konaklama Brüksel veya Brugge yakınlarındaki otelimizde.

 


26 OCAK 2020 PAZAR BRÜKSEL / BRUGGE - (GRAND HOLLAND) - AMSTERDAM

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Grand Holland turumuz. Bu turumuz sırasında Barış ve Adaletin şehri Den Haag, sahil beldesi Scheveningen, Rotterdam, ve Mavi - beyaz (delft blue) çinileri ile ünlü Delft kenti göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından Amsterdam'a hareket, varış ve kanalları, tarihi mekanları, dünyaca ünlü müzeleri ile dünyadaki en muhteşem küçük şehirlerden biri olan Amsterdam'da  yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Amsterdam panoramik şehir turumuz. Yel değirmeni, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Yeni Kilise, Çiçek Pazarı, Rembrandt Meydanı ve Kırmızı Fener Mahallesi ve Eski Kilise turumuz sırasında görülecek yerler arasındadır. Otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Amsterdam yakınlarındaki otelimizde.

 


27 OCAK 2020 PAZARTESİ AMSTERDAM (MARKEN - VOLENDAM) (KANAL TURU)

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Marken - Volendam gezisi. Bu gezimiz sırasında eskiden ada olan Marken kasabasında kır yaşamı hakkında fikir sahibi olabilir, eski bir balıkçı kasabası olan Volendam'da tarihi evleri ve limanı gezebilir ve Hanengli balık ekmeklerin tadına bakabilirsiniz. Gezilerimizin ardından Amsterdam'da dönüş ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile Amsterdam kanal turumuz. Konaklama otelimizde.

 


28 OCAK 2020 SALI AMSTERDAM - KÖLN - İZMİR

Sabah kahvaltımızın ardından Köln'e doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından Köln şehir tanıtım turumuz. Almanya'nın en eski kentlerinden olan şehirde çan kulelerinin yüksekliği ile tanınan ünlü katedral, alışveriş caddesi Hohe Strasse ve yaya bölgesi, Rhein Nehri Köln şehir turumuz sırasında görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından dönüş yolculuğumuz için Köln Havaalanı'na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra CORENDONHavayolları XC 1026 sefer sayılı uçağımız ile 17:10'da AKTARMASIZ DİREKT İzmir'e hareket. Varış ve başka bir Lady Travel turunda buluşmak üzere vedalaşma.

 


Tur Adı Fiyat
5 Ülke 5 Şehir Kültür Paketi / 4-3* Otellerde 50 Euro İndirim ve DİSNEYLAND Turu Hediye!
5 Ülke 5 Şehir Kültür Paketi / 4-3* Otellerde 50 Euro İndirimle 195 Euro ve DİSNEYLAND Turu Hediye!
0-2 Yaş ücretsiz, 2-12 yaş %50 indirimli

(1) Notre Dame - Eiffel € 50.-
(2) Seine Nehri - Montmartre - Sacre Coeur € 45.-
(3) Amsterdam Kanal Turu € 30.-
(4) Marken Volendam € 45.-
(5) Grand Holland € 75.-
*Tüm kültür ve eğlence paket indirimleri kayıt anında alınması durumunda geçerlidir.
195,00 EUR
Lido Show Turu
Lido Show Turu ( 2 - 12 Yaş € 95.- )
135,00 EUR

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

-CORENDON HAVA YOLLARI İLE İZMİR / FRANKFURT AKTARMASIZ DİREKT GİDİŞ ve KÖLN / İZMİR AKTARMASIZ DİREKT DÖNÜŞ UÇUŞLAR

-ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLU MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER ARASI ULAŞIMLAR ve YURTDIŞINDA HAVAALANI TRANSFERLERİ

-PANORAMİK PARİS, FRANKFURT, AMSTERDAM, BRÜKSEL, BRUGGE, METZ, LÜKSEMBURG ve KÖLN 8 ADET ŞEHİR TURU

-LÜKSEMBURG'DA 1 GECE, AMSTERDAM YAKINLARINDA 2 GECE, PARİS'TE 3 GECE, BRÜKSEL veya BRUGGE'DA 1 GECE ODA KAHVALTI (Continental) KONAKLAMA

-SEÇİLEN KATEGORİDE KALİTELİ OTELLER

-LADY TRAVEL REFAKATİ VE PROFESYONEL REHBERLİK


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 120

(YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)

-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN 50 TL)

(uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır) -SEYAHAT İPTAL,

VİZE, SAĞLIK, GÜVENCE PAKETİ: € 15 (70 yaş üzeri € 30.-)

-İSTEĞE BAĞLI TURLAR ve OTEL AKTİVİTELERİ


Notlar:

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI SON KAYIT TARİHİNDEN ÖNCE FİRMAMIZ TARAFINDAN SONLANDIRILABİLİR !..

 

İSTEĞE BAĞLI EKSTRA TURLAR


(1) Notre Dame - Eiffel € 50.-
(2) Seine Nehri - Montmartre - Sacre Coeur € 45.-
(3) Amsterdam Kanal Turu € 30.-
(4) Marken Volendam € 45.-
(5) Grand Holland € 75.-

 


EKSTRA TURLARDA 0-2 YAŞ ÜCRETSİZ, 2-12 YAŞ %50

5 ADET KÜLTÜR TURUNUN KAYIT ANINDA PAKET OLARAK ALINMASI HALİNDE
EKSTRA TURLARDA ERKEN REZERVASYON iNDiRiMLERi;

4-3* OTELLERDE € 50 İNDiRİM+ ÜCRETSiZ DİSNEYLAND TURU


Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuklar Kalkış - Dönüş Tarihleri Bağlantı Noktaları
5 Ülke 6 Şehir İzmir'den Direkt SÖMESTRE - 2* Otellerde
939,00 EUR
659,00 EUR
1.214,00 EUR
934,00 EUR
939,00 EUR
659,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 599 EUR
21 Ocak - 28 Ocak İzmir Adnan Menderes Havalimanı
5 Ülke 6 Şehir İzmir'den Direkt SÖMESTRE - 4-3* Otellerde
1.019,00 EUR
699,00 EUR
1.304,00 EUR
984,00 EUR
1.019,00 EUR
699,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 629 EUR
21 Ocak - 28 Ocak İzmir Adnan Menderes Havalimanı

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
İndirim Adı İndirim Tipi İndirim Alt Tipi İndirim Miktarı Satış Tarih Aralığı: Tur Kalkış Tarihi Aralığı
DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.