5 Ülke 6 Şehir İzmir Hareketli

5 ÜLKE - 6 MUHTEŞEM ŞEHİR

ÜCRETSiZ DiSNEYLAND iMKANI iLE
İZMİR'DEN İZMİR'E SUNEXPRESS HAVA YOLLARI İLE DÜSSELDORF GİDİŞ, KÖLN DÖNÜŞ AKTARMASIZ DİREKT UÇUŞLAR

 


1. GÜN İZMİR - DÜSSELDORF - LÜKSEMBURG

Sabah saat 04:00'de İzmir Adnan Menderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali Lady Travel kontuarında buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUNEXPRESS HAVA YOLLARI'na ait, XQ968 sefer sayılı AKTARMASIZ DİREKT uçağımız ile 06:00'da Düsseldorf'a hareket ediyoruz. Varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Düsseldorf şehir gezimiz. Barok Mimarisi, yemyeşil parkları, bahçeleri, yüksek yaşam standartları ve alışveriş olanakları ile Almanya’nın en gözde şehirlerinden biri olan Düsseldorf’ta yapacağımız şehir turumuzun ardından Lüksemburg'a doğru yola çıkıyoruz. Kuzeyin Cebelitarık'ı diye adlandırılan doğal kale görünümündeki Lüksemburg'da yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ  şehir tanıtım turumuzda; panoramik olarak Kirschberg platosuna kurulu yeni şehir ve AB binaları dışında tarihi merkezdeki dükalık sarayı, meclis ve bakanlık binaları, Anayasa, II.Guillaume ve Silah meydanları, Adolphe Köprüsü, Notre Dame katedrali görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Lüksemburg'daki otelimizde.

 


2.GÜN LÜKSEMBURG - (METZ) - PARİS

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile Metz gezimiz için Metz'e hareket. Fransa'nın kuzeydoğusunda Lorraine Bölgesi’nin merkezidir Metz. Birçok Ortaçağ anıtı ve kentin surları ile etkileyici bir tarihi doku, yemyeşil bir doğa ve nehir boyunca uzanan bu şehirde yapacağımız panoramik turun ardından Paris'e doğru yola çıkıyoruz. Paris'e varışımızın ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Paris'teki otelimizde.

 


3.GÜN PARİS (EIFFEL - SEINE NEHRİ - MONTMARTRE - SACRE COEUR)

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Paris panoramik şehir turumuz. Rivoli Caddesi, Vendome Meydanı, Notre Dame Kilisesi, Eiffel Kulesi, Zafer Anıtı, Opera Binası, Louvre Müzesi, Orsay Müzesi, Concorde Meydanı, Champs Elysees, Trocadero Meydanı şehir turumuz sırasında göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Eiffel Kulesi gezimiz. Eiffel Kulesi'nin 2. katına çıkış ve serbest zaman. Bu noktada kahvenizi yudumlarken şehrin muhteşem manzaralarını izleme imkanı. Ardından yine dileyen misafirlerimiz ile Seine Nehri, Montmartre Tepesi, Sacré - Coeur gezimize katılıyoruz. Nehirdeki tekne gezimizin ardından günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen Montmartre Tepesi'ne gideceğiz. Burada Sacré - Coeur'ü (Kutsal Kalp Kilisesi) gördükten sonra, ressamların mekan tuttuğu Tertre Meydanı'nda kısa bir serbest zaman veriyoruz. Molanın ardından otellerimize dönüş. Konaklama Paris'teki otelimizde.

 


4. GÜN PARİS (DİSNEYLAND / LİDO SHOW )

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile tam gün Disneyland Turu (Disneyland turuna ücretsiz katılma imkanını sorunuz); Bu turumuzda otobüslerimiz ile ulaşacağımız Disneyland Paris Theme Parc'ta Walt Disney'in ünlü kahramanları sizleri bekliyor, Pamuk Prenses, Pinokyo, Peter Pan gibi masal kahramanları ile karşılaşabilmek, muhteşem fil Jumbo'nun kanatlarında havalanmak ve Karayip Korsanları'nın hazinelerinin korunduğu mağaralarda dolaşabilmek, hayaletler şatosunda gizem ve korkuyu yaşayabilmek, uzay gemisi ile uzayda seyahat etmek için işte size unutulmaz bir fırsat. Akşam saatlerinde otobüslerimiz ile geri dönüş yolculuğu. Akşam dileyen misafirlerimiz ile Paris gecelerinin dünyaca ünlü kabaresi Lido'da şampanya eşliğinde muhteşem Lido Show'u izleme imkanı ve Paris «by night» turu. Konaklama Paris'teki otelimizde.

 


5.GÜN PARİS - BRÜKSEL (BRUGGE)

Sabah kahvaltımızın ardından Brüksel'e doğru yola çıkıyoruz. Şehre varışımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Brüksel şehir tanıtım turumuz. Şehir turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Atomium ve Heysel Stadyumu görülecek yerler arasındadır. Brüksel'de vereceğimiz serbest zamanın ardından dileyen misafirlerimiz ile Brugge turumuz için hareket ediyoruz. Kuzeyin Venedik'i olarak bilinen Brugge - Bruges, Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biridir. Ortaçağda en parlak dönemini yaşayan Avrupa ticaretinin vazgeçilmez limanlarından olan şehir, aynı zamanda Burgonya Dükalığı'na da başkentlik yapmıştır. Kanalları, iyi korunmuş binaları, Burg ve Markt meydanları, Beffroi, Kutsal Kan Kilisesi, 14.yy dan kalma belediyesi ile kendinizi bir film setinde ya da masal diyarında hissedeceğiniz, 2000 yılında UNESCO Dünya Mirası listesine girmiş bu şehirde geçireceğimiz serbest zamanın ardından konaklama Brüksel veya Brugge yakınlarındaki otelimizde.

 


6. GÜN BRÜKSEL / BRUGGE - (GRAND HOLLAND) - AMSTERDAM

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Grand Holland turumuz. Bu turumuz sırasında Barış ve Adaletin şehri Den Haag, sahil beldesi Scheveningen, Rotterdam, ve Mavi - beyaz (delft blue) çinileri ile ünlü Delft kenti göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından Amsterdam'a hareket, varış ve kanalları, tarihi mekanları, dünyaca ünlü müzeleri ile dünyadaki en muhteşem küçük şehirlerden biri olan Amsterdam'da  yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Amsterdam panoramik şehir turumuz. Yel değirmeni, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Yeni Kilise, Çiçek Pazarı, Rembrandt Meydanı ve Eski Kilise turumuz sırasında görülecek yerler arasındadır. Otelimize yerleşmenin ardından konaklama Amsterdam yakınlarındaki otelimizde.

 


7.GÜN AMSTERDAM (MARKEN - VOLENDAM) (KANAL TURU)

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Marken - Volendam gezisi. Bu gezimiz sırasında eskiden ada olan Marken kasabasında kır yaşamı hakkında fikir sahibi olabilir, eski bir balıkçı kasabası olan Volendam'da tarihi evleri ve limanı gezebilir ve Hanengli balık ekmeklerin tadına bakabilirsiniz. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ile Amsterdam kanal turumuz. Konaklama otelimizde.

 


8.GÜN AMSTERDAM - KÖLN - İZMİR

Sabah kahvaltımızın ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Köln’e hareket. Varış ve TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Köln şehir tanıtım turumuz. Almanya'nın en eski kentlerinden olan şehirde çan kulelerinin yüksekliği ile tanınan ünlü katedral, alışveriş caddesi Hohe Strasse ve yaya bölgesi, Rhein Nehri Köln şehir turumuz sırasında görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından rehberimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için Köln Havaalanı'na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUNEXPRESS Havayolları XQ903 sefer sayılı uçağımız ile 02:05'de AKTARMASIZ DİREKT İzmir'e hareket. Varış ve başka bir Lady Travel turunda buluşmak üzere vedalaşma.

 


Tur Adı Fiyat
5 Ülke Kültür Paketi / 4* Otellerde 90 Euro İndirimle 355 Euro yerine 265 Euro
5 Ülke Kültür Paketi / 4* Otellerde KAYIT ESNASINDA PAKET OLARAK ALINDIĞI TAKDİRDE 90 Euro İndirimle 355 Euro yerine 265 Euro ve DİSNEYLAND Turu Hediye!
0-2 Yaş ücretsiz, 2-12 yaş % 30 indirimli

(1) EIFFEL- SEINE N-MONTMARTRE-SACRE COEUR € 95.-
(2) AMSTERDAM KANAL TURU € 30.-
(3) MARKEN VOLENDAM € 45.-
(4) GRAND HOLLAND € 75.-
(5) BRUGGE € 65.-
(6) METZ € 45.-
265,00 EUR
Lido Show Turu
Lido Show Turu ( 2 - 12 Yaş € 95.- )
135,00 EUR

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

-SUNEXPRESS HAVA YOLLARI İLE İZMİR / DÜSSELDORF AKTARMASIZ DİREKT GİDİŞ ve KÖLN / İZMİR AKTARMASIZ DİREKT DÖNÜŞ UÇUŞLAR
-ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLU MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI
-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER ARASI ULAŞIMLAR ve YURTDIŞINDA HAVAALANI TRANSFERLERİ
-PANORAMİK PARİS, DÜSSELDORF, AMSTERDAM, BRÜKSEL, LÜKSEMBURG ve KÖLN 6 ADET ŞEHİR TURU
-LÜKSEMBURG'DA 1 GECE, AMSTERDAM YAKINLARINDA 2 GECE, PARİS'TE 3 GECE, BRÜKSEL veya BRUGGE'DA 1 GECE ODA KAHVALTI (Continental) KONAKLAMA
-SEÇİLEN KATEGORİDE KALİTELİ OTELLER
-LADY TRAVEL REFAKATİ VE PROFESYONEL REHBERLİK

 


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 135 (YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)
-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN 50 TL) (uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır) 
-SEYAHAT İPTAL, VİZE, SAĞLIK  GÜVENCE PAKETİ: € 15 (70 yaş üzeri € 30.-)
-İSTEĞE BAĞLI TURLAR ve OTEL AKTİVİTELERİ


İsteğe Bağlı Ekstra Turlar:

(1) EIFFEL- SEINE N.-MONTMARTRE-SACRE COEUR € 95.-
(2) AMSTERDAM KANAL TURU € 30.-
(3) MARKEN VOLENDAM € 45.-
(4) GRAND HOLLAND € 75.-
(5) BRUGGE € 65.-
(6) METZ € 45.-

 

EKSTRA TURLARDA 0-2 YAŞ ÜCRETSİZ, 2-12 YAŞ %30 İNDİRİMLİ

6 ADET KÜLTÜR TURUNUN KAYIT ANINDA PAKET OLARAK ALINMASI HALİNDE
EKSTRA TURLARDA ERKEN REZERVASYON iNDiRiMLERi;

4-3* OTELLERDE € 90 iNDiRiM + ÜCRETSiZ DiSNEYLAND TURU


Kalkış - Dönüş Tarihleri

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
İndirim Adı İndirim Tipi İndirim Alt Tipi İndirim Miktarı Satış Tarih Aralığı: Tur Kalkış Tarihi Aralığı
DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.