İsviçre Turları

, Toplam 2 Adet Tur Listelendi
Aramayı Değiştir
Filtrele
Romantik Ren Nehrinde Renkli Noel Pazarları

Romantik Ren Nehrinde Renkli Noel Pazarları

6 Gün 5 Gece Uçak ile gidiş dönüş
  • - Gidiş Tarihi : 13 Aralık
  • - Dönüş Tarihi : 18 Aralık
  • - 13 Aralık 4* MS JOHANNES BRAHMS Gemisi ile Avrupa’da yeni yıl kutlamalarının en önemli unsurlarından biri de cıvıl cıvıl atmosfere sahip Noel Pazarlarıdır. Işıl ışıl meydanlar, sevimli ahşap kulübeler, rengarenk sokak ve caddeler… İnsanı adeta ortaçağ dönemine götüren bu pazarların masalsı atmosferini aşamak, buradaki kentleri ve aromatik tatları keşfetmek için en iyi yol kuşkusuz Ren Nehri üzerindeki gemi yolculuğudur. Bu imkanı sizlere Konforlu MS Johannes Brahms gemisi ile sunuyoruz.
799,00EUR
'den başlayan fiyatlarla
Detayları İncele
Ren Nehrinde Renkli Noel Pazarları

Ren Nehrinde Renkli Noel Pazarları

5 Gün 4 Gece Uçak ile gidiş dönüş
  • - Gidiş Tarihi : 18 Aralık
  • - Dönüş Tarihi : 22 Aralık
  • - 18 Aralık 4* MS JOHANNES BRAHMS Gemisi ile Avrupa’da yeni yıl kutlamalarının en önemli unsurlarından biri de cıvıl cıvıl atmosfere sahip Noel Pazarlarıdır. Işıl ışıl meydanlar, sevimli ahşap kulübeler, rengarenk sokak ve caddeler… İnsanı adeta ortaçağ dönemine götüren bu pazarların masalsı atmosferini aşamak, buradaki kentleri ve aromatik tatları keşfetmek için en iyi yol kuşkusuz Ren Nehri üzerindeki gemi yolculuğudur. Bu imkanı sizlere Konforlu MS Johannes Brahms gemisi ile sunuyoruz.
649,00EUR
'den başlayan fiyatlarla
Detayları İncele
Toplam 2 Adet Tur Listelendi
Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.